оновлення щодо гімну Medicare доповненню швидкість коригування в Колорадо

Штат Колорадо затвердив крок Гімн Blue Cross Blue Shield тримати ставки за своїми Medicare доповненню планує те ж саме в 2010 році, як вони були в 2009 році. Відповідно, не буде ніякої зміни ставки для гімну Medicare доповненню планів, наявних в штаті Колорадо. Тим не менш, Гімн Blue Cross Blue Shield робить нагадати клієнтам, що немає ніякої гарантії швидкості для нових підприємств.

Більш детальну інформацію про курси коригування

Оцінити Виправлення планів Medicare є загальними і сприймаються як необхідні постачальниками медичного страхування з кількох причин. Одна з найбільш поширених причин для коригування швидкості пов’язано із збільшенням франшизи і співстрахування суми з Центру Medicare і Medicaid Services, що набув чинності 1 січня 2010 року.

Станом на 1 січня 2010 року збільшилася CMS Medicare Частина франшизи від $ 1068 до $ 1100. Частина співстрахування суми збільшилися з $ 267 до $ 275 на день протягом перебування у лікарні з 61-й день в лікарні через 90-й день у лікарні. Збільшення співстрахування розмірі від $ 534 до $ 550 на день протягом 60 життя резервний день. Крім того, співстрахування для кваліфікованої допомоги медичного догляду збільшилися з $ 133,50 на день до $ 137,50 на день протягом 21 днів до 100.

Були також зміни в Medicare Part B франшиз; суми франшизи збільшиться з $ 135 до $ 155 в місяць, а розмір внеску збільшиться з $ 96,40 до $ 110,50 на місяць. Там не буде відповідне збільшення допомоги з соціального забезпечення в 2010 році, щоб допомогти покрити витрати на збільшені тарифи. Крім того, залежно від доходу статус подачі, CMS встановила більш високу Medicare Part B ставка премії за більш високим рівнем доходу учасників і пари.

Знову ж, Anthem Blue Cross Blue Shield абоненти можуть мати однакові ціни в 2010 році, коли вони були в 2009 році через вибору гімну відмовитися від підвищення ставки.

Згідно Blue Cross Blue Shield, замість збільшення вартості співстрахування і франшиз клієнтам, Гімн Blue Cross Blue Shield плани будуть покривати ці збільшується до тих пір, як план вже охоплює франшизи і співстрахування кількостях. У результаті, кількість грошей, які Гімн виплачує постачальникам медичних послуг, в вигоди для дійсних членів цієї корпорації буде збільшуватися.

Інша причина, що багато тарифи на страхування здоров’я збільшення планів стало зі збільшенням вартості в наданні медичних послуг. Ця вартість корелює із збільшенням кількості одержувачів Medicare, які також надходять в планах Medicare Довідкова страхування. Згідно Гімн Blue Cross Blue Shield, постачальник медичного страхування отримали вартості та використання її переваг Medicare Довідкова страхування і визначили, що вони не повинні змінити премій за плани для жителів Колорадо ще. Цей крок зберегти ставки так само, як вони були в 2009 році дозволить заощадити Гімн Medicare Довідкова план страхування членів грошей.

Medicare Довідкова страхування допомагає для покриття покриття дірка від бублика розрив, який застосовується для багатьох людей, що навчаються у традиційних планах Medicare. З додаткового страхування, учасники можуть збільшили охоплення навіть коли традиційні плани Medicare не забезпечують адекватну страховку для своїх медичних послуг або продуктів. Medicare бенефіціарів повинно працювати з досвідченим консультантом Medicare, щоб дізнатися більше про те, які плани Medicare додаткового страхування мають право на них.