оновити Техас Страхування житла у відповідності з вашим способом життя самотньої зірки

У Техасі, це природно, що ми хочемо зробити нашу садибу нашу власну. Будь то додавання настилів на задній двір, оновлення з віконних блоків до центрального повітря і тепла, додавши, спальні або навіть заливки цементу для нової дороги, великі техасці про внесення поліпшень. Але в той час як ви робите ці зміни у ваш будинок, щоб переконатися, що ви зміните своє Техас додому страховий поліс, так що ви і ваша сім’я має належного захисту страхування у випадку, якщо ви в ній потребує.

Страховий поліс вашого домовласника надає вам охоплення, щоб допомогти з ушкодженнями у результаті ураганів, крадіжки, пожежі та інших стихійних лих. Страховий поліс домовласника стандартних страхує ваш будинок і своє майно і може бути адаптований до унікальним якостям вашого майна. Слід також покрити свої зобов’язання або юридичну відповідальність за будь-які травми і матеріальний збиток, нанесений вами, членами вашої родини, або навіть ваших домашніх тварин на інших людей. Стандартна політика додому Техас страхування HO-(Асоціація домовласників страхування) політики, які забезпечують обмежену фактичний охоплення грошової вартості будинку і його зміст, і покриття надається тільки для видів втрат конкретно зазначені в політиці.

Важливо, щоб ознайомитися не тільки з точки зору вашого Техас страхування будинку, але і суму, яку ви застрахували себе і для поточної ринкової вартості вашого будинку. Відповідно до законодавства штату Техас, для отримання повної компенсації за шкоду на будинок (мінус франшиза), Ви можете застрахувати свій будинок, принаймні 80 відсотків його відновної вартості. Страхування вашого будинку менше, ніж 80 відсотків його повної відновної вартості означає, що страхова компанія несе відповідальність за оплату тільки частина за рахунок часткової втрати.

Як ви внести поліпшення у вашій власності, і це збільшує вартість, ваш Техас додому страховий поліс повинен відображати ці зміни. Деякі податки, такі як установка детекторів диму і додаткової безпеки, таких як сигналізація, яка включає сильне дверей, Ригельні замки і дверні замки не тільки забезпечити додаткову безпеку, але якщо ви зробите свій страхове агентство знати, що ви зробили ці поліпшення, ви могли б збити ваших страхових премій, а також. Навпаки, інші зміни, такі як додавання дворі басейн, батут або гойдалки означає, що ви повинні розглянути питання про збільшення вашої відповідальності охоплення через парасольку політики в разі, якщо хтось отримує травму під час гри на вашу власність.

HO-політики тільки забезпечити фактичний охоплення грошової вартості будинку, яка є відновна вартість вашого майна за вирахуванням амортизації. Якщо ви не в ногу з переконавшись, ваш будинок страхування відображає збільшення значення вашої власності і придбати схвалення збільшити фактичний охоплення грошової вартості, ви не можете мати достатньо грошей, щоб повністю відновити.

Ваше місце розташування будинку ще одне міркування до фактору, коли переконаєтеся, що ваш страхового захисту є адекватною. Перехід від однієї географічної області, наприклад, від Каліфорнії до узбережжя Техасу, означає купівлю окремого політика за шкоду, заподіяну стихійними лихами і перекачування з землетрусу страхування для страхування від повеней, жоден з яких підпадають під стандартні HO-страховий поліс.