онлайн Medicare Advantage Медігеп план і інформація допомагає літнім

Коли мова йде про комп’ютери, літні люди, здається, покоління, яке суспільство залишилося позаду. Поки діти були утворені шляхом взаємодії з комп’ютерами і в Інтернеті, літні американці просто забули.

Більше літніх почали користуючись комп’ютерами, але технологічний розрив продовжує відокремити багатьох літніх людей від основного шляху, що сучасне суспільство розсіює інформаційні. Це розділення впливає на охорону здоров’я для літніх людей на декількох рівнях.

Молодих дорослих, більш імовірно, дізнатися про зміни у сфері охорони здоров’я та медичного страхування онлайн, ніж літніх людей. Якщо літні люди обмежені в інформації, яка доступна в місцевих газетах і на телебаченні, це, ймовірно, вони мають менше інформації, необхідної для прийняття обгрунтованих рішень про захист свого здоров’я.

Medicare, Медігеп і Medicare Advantage плани

Літніх потрібно знати про дослідження будь то традиційні Medicare, Medicare доповнення страхування або страхування Medicare Advantage забезпечує найкраще здоров’я для старших груп населення. Багато з цих досліджень, повідомляється тільки онлайн.

Крім того, ці плани руйнуються, як раніше плани зняті з виробництва, і нові з них, наводяться. Літніх потребують доступу до нових переваги план і ціни в міру їх появи. Наприклад, нові плани з більш низькою націнкою скоро буде доступний цього літа.

Без доступу до онлайн незалежного обміну інформацією, літні повинні лежати упереджена третім особам, щоб дізнатися про варіантів, які доступні. Замість порівняння плану переваги та ціни в Інтернеті, літні люди без доступу в Інтернет проводять більше часу дзвонять агенти, і читання літератури, що компанія навмисно упереджене.

Веб-доступ пропонує більше перспектив. З великим входом, приходить більш широкий вибір, і більше шансів знайти оптимальний варіант медичного страхування за найкращою ціною.

доступ в інтернет ще більш важлива для старіючого населення

Дослідники з Університету штату Флорида піти так далеко, щоб зарядити, що догляд за літнім, як обмін інформацією кроки в Інтернеті, “погрожує перетворити пенсіонерів у громадян другого сорту”.

Дослідники завантаження і Charness відзначають, що, “технологічний розрив проблемою, тому що технології, зокрема комп’ютерів та інтернет-технологій, стає всюдисущим, і повну участь у житті суспільства стає все більш важким для тих, без такого доступу.”

Щоб запобігти цьому, Центр досліджень і освіти з проблем старіння і технології поліпшення (створення) отримав $ 1500000, п’ятирічний субпідряду з Національного інституту старіння. Їх мета полягає у вивченні, як використовувати технології з метою сприяння старшого пізнання і здоров’я.

Medicare, Medicare Advantage, і працювати краще Medigap онлайн

Весь процес від вивчення змін до Medicare, Medicare Advantage, і Medigap для вступу в плані набагато простіше, швидше і / або дешевше з веб-доступом. Для літніх людей, які знизили мобільність, або навіть просто турбувати стояння в чергах, фізичні вимоги збору інформації, заповнення форм, та здійснення платежів ставить їх у невигідне становище.

Доступ в інтернет через бібліотеки, старші центри та класи коледжу може допомогти. Публічні бібліотеки пропонують не тільки вільний доступ через мережу (з термінів), а й інструкції, щоб допомогти літнім пошуку інформації в Інтернеті.

У хвилини, літні люди можуть знайти радників онлайн і організувати безкоштовну консультацію телефону для отримання довідки порівняння Medicare доповненню і плани Medicare Advantage. Більшість додатків можна зробити в Інтернеті швидше, або роздрукувати, а потім факсом або поштою.

В Інтернеті пропонує літнім величезну кількість інформації, в тому числі досліджень про те, як Medicare Advantage Медігеп Плани і допомогли літнім зберегти своє здоров’я, і ​​скоротили свої потреби в госпіталізації. Онлайн пошук може тримати літніх останню дату нових переваг плану і ціни, і може навіть зв’язати їх з ліцензованими експертами відповісти на їхні запитання про те, як заповнити прогалини в охопленні Medicare.