окремі поради медичного страхування

Ваше здоров’я і здоров’я Вашої родини, є серйозною проблемою. Якщо ви не, АОТ, виявляється, є роботодавець готовий дати вам переваги групи, то ви будете хотіти, щоб серйозно поглянути на наявні окремі страхові поліси там.

Ви, можливо, вважаєте себе у розквіті сил прямо зараз, але ви можете, АОТ вважати, що в банк. Хоча ми всі хотіли б вірити, що ми, Aore непорушною, там буде час хвороби і нещасних випадків для всіх. Якщо ви повертаєтеся спиною до цієї реальності, то ви ризикуєте indebting себе високі медичні рахунки це може зайняти дуже тривалий період, щоб погасити.

Страхування котирування є першим кроком до отримання великого плану страхування. Після цитати, ви зазвичай заповнити заяву на страхування, який відправляється в страхову компанію. Страхова компанія вивчатиме ваші програми і ви знаєте, що ви можете претендувати.

Як правило, якщо ви одягаєте, АОТ негайно оплачуються конкретних страхування, то вам скажуть, що ви Арен, АОТ, які мають право на, і ви можете вжити заходів, щоб вирішити проблему, або змінити рівень страхової ви шукаєте.

Які види страхування, доступних там? Нехай, AOS поглянемо на кілька різних видів страхування.

Всеосяжне здоров’я: Це, напевно, найбільш повна страховка. Як правило, вона охоплює безліч різних видів медичних надзвичайних ситуацій і витрати. Це, ймовірно, те, що ви хочете зосередитися на як повний пакет, так ви одягаєте, АОТ є якісь надлишки турбот.

Втрати працездатності: Ці плани набудуть чинності, коли ви перебуваєте поза роботи на термін через нещасного випадку або хвороби. Це допоможе вам з видатками, за винятком прямих медичних витрат, якщо ви можете, АОТ платять їм з-за медичною проблемою.

Катастрофічне покриття: це, як правило, додатковим типом покриття. Вона охоплюватиме витрати, пов’язані з катастрофічною хвороби, має станеться з вами одним. Як правило, вони мають охоплення життя і висока франшиза.

Коли ви дивитеся на різні типи покриття, необхідно враховувати елементи витрат за межами щомісячних премій. Доплати, співстрахування, франшизи та кількості життя всі стандартні жаргон при оформленні страховки політики.

Доплати і співстрахування обидва відносяться до сум, ви несете відповідальність за, коли ви скористаєтеся медичної служби, він, AOS вище франшиза межа, і ви несете відповідальність за відсоток від загальної вартості. Франшизи відносяться до витрат, які зі своєї кишені вам до страхування платить. Всього межі сум, які ви можете претендувати в цілому. Якщо з якихось причин ви досягаєте їх, поки зараховані до програми страхування ви більше не будете мати право на отримання фінансової допомоги.

Після того як ви розглянули різні види страхування там, і знати різні види покриття, що відноситься до вас і вашої сім’ї у вас є всі відомості, необхідні для прийняття обгрунтованого рішення після отримання цитату. Що ж ви чекаєте? Заповніть форму і почати роботу сьогодні!