озираючись на страхування життя для літніх людей

Якщо ви Бумер дитини або пенсіонера, настав час оцінити ваші страхування життя. У нас є чудові новини. Ставки по страхуванню життя впали багато в останні десять років. Довші життя і здоров’я охоплює доводилося деякі швидкості крапель. Американці стали жити довше і більш здоровим життям. Крім того, більш жорсткі стандарти безпеки авто скоротили ДТП зі смертельним результатом. Таким чином, деякі страхових актуаріїв зробив цифри і зрозумів, що вони могли б зробити краще на конкурентному ринку за рахунок зниження премії!

Що це означає для вас? Ну, скажімо, ви були 50 років у 1998 році, і ви взяли з 20-річного терміну поліса страхування життя. У 2008 році вам 60, але ви можете реально заощадити гроші, покриваючи решту 10 років з новою політикою довічний термін. З одного боку, страхові ставки впали. З іншого боку, ви тільки просимо страховика взяти 10 річний ризик. Якщо ви досить здорові для людини вашого віку, варто порівняти ціни, щоб дізнатися, якщо перемикач допоможе вашій кишенькової книги.

У вас також є деякі інші речі, щоб думати, що може спонукати вас дослідити переваги швидкості перемикання. Чи було у вас більше, щоб покрити в минулому, коли ви взяли з вашої політики. Крім того, у вас було менше заощадження, щоб підтримати Вас з самострахування?

Якщо ви взяли з 30-річного терміну життя політика в 40 років, ви, можливо, фігурував в іпотеку, витрати на освіту дітей, і дуже невеликі заощадження, щоб повернутися. Може бути, зараз, в 55, всі діти оселилися у своїй кар’єрі і ваші заощадження та інвестиції забезпечують комфортну віку гніздо. Крім того, ваш будинок може бути погашений, або принаймні, є набагато менше за інших платежів, ніж це було 15 років тому.

Тепер ця логіка не буде працювати для всіх. Якщо у вас є певні захворювання, ваше здоров’я може не дозволити вам отримати кращі ціни. І життя не завжди працюють так, як нашому фінансовому плануванню говорять нам, що буде. Іноді наші діти не підтримують себе так швидко, як ми сподівалися, а іноді і фінансові проблеми можуть розрізати на наші заощадження. І ви, можливо, takenn на нові зобов’язання, які ви не вважали 15 років тому. Може бути, ви почали свій бізнес, або батьки вашої дружини живемо з вами зараз, і тому ваші зобов’язання не скоротився так, як ви думали, що вони будуть.

Якщо Ви хотіли б дізнатися, якщо нова політика зі страхування життя буде заощадити гроші, і якщо ви думаєте, це може мати сенс у вашому житті, ви можете зробити деякі дослідження, без особливих зусиль. У ці дні, ви можете швидко знайти онлайн форми цитати, які дозволяють ввести основну інформацію, щоб повернутися конкурентні котирування по страхуванню життя. Дізнатися, що місцеві компанії зі страхування життя стягувати плату за різні кількості політику, а потім поговорити з кваліфікованого страхового агента, щоб переконатися, що ви маєте право на новий план.

Ніколи не скасовувати власні охоплення поки у вас є поліс для вашої нової політики у ваших руках. Агент може дати вам цитату, але insurane андеррайтери можуть знизитися або швидкість до вашої політики через фактори, що знаходяться поза вас або вашого управління агента.