ожиріння та страхові тарифи

Отримання деяких жирів в зимовий є те, що більшість з нас стикаються щороку. І такі речі, як, що не вплине на ціни ви страхуєте своє життя в. Але якщо це набагато більше, ніж просто сезонне збільшення ваги ви можете ризикувати тим, страхові тарифи піднімаються вище, особливо якщо ви стали надмірна вага або ожиріння.

Проблема в тому, що ожиріння стало національною проблемою охорони здоров’я та страхові компанії добре знають, що, справляння більш високих за те, що занадто багато зайвої ваги.

Вартість перевагою в страхові тарифи

Більшість з вас знає, що ожиріння і надмірна вага призводить до високого ризику розвитку таких проблем зі здоров’ям, як діабет, хвороби серця, остеоартрит, артрит, різні види раку і навіть ранньої смерті. Коли страхова компанія встановлює ціни для конкретної людини він оцінює загальна тривалість життя відповідно до певної демографічної групи. І це зазвичай виходить, що люди з дуже великою надмірну вагу мають більш низьку тривалість життя, ніж люди зі здоровою вага в тому ж віці і груповим сексом.

Ожиріння зазвичай визначається як відношення жиру до маси всіх інших тканин у людини. Це зазвичай виражається через індекс маси тіла (ІМТ), який представляє співвідношення між висотою людини і його ваги. Отримане число використовується, щоб визначити, скільки людина має надлишкову вагу (або недостатня вага). Офіційно, надмірна вага вважається людина, яка має індекс маси тіла від 25 до 29,0. Якщо у людини є ІМТ 30 і вище вони вважаються огрядними.

Якщо говорити гіпотетично, якщо чоловік у віці 55 років, без звички до куріння і ІМТ 38 хотіли б отримати $ 250 000 на життя страхового покриття, то це буде коштувати йому $ 4256 на рік у вигляді премій. Але якщо той же людина мала б ІМТ нижче 30, отримувати той же сума покриття буде коштувати йому $ 3767 на рік. І це не тільки питання страхування життям. Витрати на медичне страхування буде вище, якщо ви офіційно класифікуються як надмірна вага або ожиріння. Отже, мають занадто багато зайвої ваги, безумовно, вдарить вас сильно на гаманці.

Ще гірше новини для жінок

Якщо ви жінка і страждає ожирінням, доведеться заплатити ще більше. І це не тому, що сексизм або переслідування, а тому, що дорослі жінки з дуже великою надмірну вагу мають більш високий ризик розвитку деяких видів раку і безпліддя. Численні дослідження підтвердили, що існує прямий зв’язок між ожирінням і деяких специфічних жіночих форм раку. І коли є слово “рак” на горизонті, страхові компанії, як правило, стають дуже дорогими.

Для того, щоб отримати більш низькі котирування страхування життя ви повинні, звичайно, зробити щось з приводу надмірної ваги, якщо є занадто багато. І це не питання мінімізації витрат (хоча, ви, безумовно, заощадити на медичних рахунків та витрат на страхування), але питання вашого ж блага. Ведучи здоровий вагу ви поліпшите своє здоров’я і звести до мінімуму ризик розвитку багатьох проблем. Так що це безумовно для вашого ж блага, особливо якщо ви хочете мати страхування здоров’я і життя дійсно низькі ціни.