ожиріння та медичне страхування

Copyright 2006 Стейсі Циммерман

Коли мова йде про медичне страхування, ми всі, здається, платити високі страхові внески. Вартість охорони здоров’я зросла, і це знаходить своє відображення в котируваннях отримуємо. Однак, якщо ви вважаються огрядними, ваші внески на медичне страхування може бути значно вище або деякі медичні страхові компанії можуть просто відмовити вам охоплення. Якщо б ви були, щоб схуднути, проте, ви могли б знайти медичного страхування значно дешевше і мають більше можливостей.

Справа в тому, медичні страхові компанії мають різну політику щодо ожиріння. Якщо заявник на медичне страхування випадає з нормальних стандартів ваги, вони можуть бути або заперечували медичного страхування або їх внески будуть підвищені. Багато страхові компанії можуть навіть вимагати від заявника, щоб отримати попереднє схвалення фізичних, перш ніж прийняти заявника для охоплення. Справа в тому, ожиріння є найдорожчою для страхових компаній і вони застосовуються дуже суворі стандарти для їх покриття по відношенню до ваги заявників.

У зв’язку з тим, що лікування ожиріння є дуже дорогим, медичного страхування злетіли за останні кілька років. При ожирінні відбувається багато інших захворювань, таких як серцево-судинні захворювання, високий кров’яний тиск і діабет. Лікування цих розладів є дорогими і страхові компанії платять. Саме з цієї причини для їх суворим стандартам ваги. Тільки одна людина, яка страждає ожирінням може коштувати страхової компанії тисячі доларів щороку. Багато людей отримують медичну страховку від своїх роботодавців. Оскільки страхові внески зросли так багато за останні кілька років, багато роботодавців, особливо малого бізнесу, не може дозволити собі запропонувати покриття для своїх співробітників.

Справа в тому, коли хтось страждає ожирінням, то вони як правило, мають проблеми зі здоров’ям і часто мають аналізи, а також перебуваючи на ліки. Це, звичайно, являє собою витрати, які можна було б запобігти, якщо людина втратила вагу. Дослідження довели, що ожиріння завалені більше проблем зі здоров’ям, чим тонше людей. Тим не менш, це не зупиняє людей від набирають вагу.

Все більше і більше людей набирають вагу і потрапити в категорію ожиріння, і це включає в себе дітей, а також. Згідно недавнім дослідженням, проведеним корпорацією Томпсон, у 2004 році, щонайменше 16 відсотків дітей у Сполучених Штатах може бути діагностований з ожирінням. Витрат на охорону здоров’я для дітей, які перебували на лікуванні ожиріння були астрономічними. Вартість для тих дітей, які були покриті Medicaid склали близько $ 6700 на рік на кожну дитину і тих, з приватного страхування виплачено близько $ 3700 за ожирінням дитини.

У той час як ожиріння є лише частково відповідальні за зростання вартості медичного страхування, це диктує тягарем для суспільства, а також самих пацієнтів. Проте, тривале зростання медичного страхування не закінчиться, і ні один не буде ожиріння. Якщо гладка людина може втрачати вагу, вони знайдуть їх внески на медичне страхування буде значно нижче і у них був би набагато легше отримати доступ до медичної страховки.