ожиріння робить індивідуального медичного страхування важче знайти

Перша леді Мішель Обама розпочала свою боротьбу з дитячим ожирінням. У країні, де майже третина американців мають надлишкову вагу, а ще одна третина страждає ожирінням, важливо, щоб присікти епідемію ожиріння в зародку. Адже легше запобігти збільшенню ваги, в першу чергу, ніж втратити вагу. Ожиріння може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, включаючи діабет 2 типу та серцевих захворювань. З цієї причини, він також може вплинути на ваш досвід покупки медичного страхування.

Якщо у вас є групового медичного страхування через свого роботодавця, ви, швидше за все, отримати освітлення незалежно від вашої ваги. Однак, якщо ви повинні купити індивідуального медичного страхування, надмірна вага або ожиріння може вплинути на ваше право на отримання медичного страхування та медичного страхування ви будете платити. Коли ви купуєте поліс страхування здоров’я, більшість компаній медичного страхування питати ваш зріст і вага. Ці статистичні дані дозволяють їм для розрахунку індексу маси тіла (ІМТ), що потенційні клієнти. ІМТ вище 25, що означає, що людина має надлишкову вагу, а ІМТ більше 30 означає, що він або вона страждає ожирінням. (. Розрахуйте ваш з цим безкоштовний калькулятор BMI) ІМТ засновані на середнього американця, і не може застосовуватися до серйозних спортсменам з незвичайною кількістю м’язів, – але вони, тим не менш використовуватися в якості керівництва по окремих постачальниках медичного страхування.

У хворих з ожирінням без інших вже існуючих умов буде часто піддаватися медичне обстеження при купівлі медичного страхування. Вони тоді ж особою медичного страхування ставки, які на 20% до 100% вище, ніж люди, які в здоровому вазі. Ставки варіюються серед індивідуальних планів медичного страхування, тому дуже важливо, щоб навколо магазину за те, що відповідає вашому бюджету.

Пошук індивідуального медичного страхування може бути ще більш важким для тих, з ІМТ більше 35, який вважається важким ожирінням. Андеррайтери Медичне страхування може знизитися ви в цілому! Так як ожиріння пов’язане з багатьма потенційно дорогим проблеми зі здоров’ям, він може бути більш вигідним для страховиків здоров’я відмовитися від когось, кого вони вважають високий ризик для подачі більш медичних вимог. Якщо ви знаходитесь в такому скрутному становищі, є гарантований питання окремого медичного страхування варіанти. Ці плани, за законом зобов’язані охоплювати всі заявники, незалежно від того, скільки вони важать. Такі плани, як правило, трохи дорожче, ніж стандартне страхування здоров’я, але зменшити стрес незастрахованих може викликати.

На жаль, медичні страхові компанії не беруть вага траєкторії людини до уваги при встановленні ставок або рішення про затвердження охоплення. Іншими словами, ви не будете платити більш низькі страхові внески медичного страхування, якщо ви знаходитесь на перевіреній план втрати ваги і рішень. Втрата ваги, що добре для вашого здоров’я, і ​​втрата навіть 10% від вашої ваги буде запобігти або навіть звернути назад багато хто вже існуючі умови, які роблять його ще важче отримати індивідуального медичного страхування. Навіть якщо ви до цих пір вважається надмірною вагою або ожирінням для вашого зростання, що після початкової втрати, Ви можете бути в змозі припинити прийом дорогих препаратів рецепт на високий рівень холестерину, наприклад.