однієї премії в порівнянні з гнучкими ануїтетів премії

Існують два різні способи, якими виплата премії можуть бути зроблені для ануїтету. Оплата може бути одноразової виплати, або вона може бути в декількох розстрочку. Терміни, що використовуються для опису доступні схеми оплати однієї премії та гнучкі премії.

Одномісний ануїтетів премії купуються з однієї суми вкладу. Договір може бути відкладено або негайно. Гнучкий ануїтет премії, проте, придбали з кількома суми грошей протягом певного періоду часу. Цей тип рахунку завжди відкладені політики – тобто виплати покупець може бути довгий час у майбутньому.

Інвестори в гнучкій ануїтетів премії шукаєте для створення заощаджень протягом тривалого періоду часу. Вони воліли б мати гнучкість, пов’язані з цим продуктом і не потребують доходи від політики негайно (як правило, для виходу на пенсію).

Негайне ануїтети ануїтети, що почати свій платежів протягом року після купівлі поліса. Ці ренти, отже, має бути придбано одним платежем премії. Договір часто називають SPIA (Single ануїтет Інвестиційний Premium). SPIAs ідеально підходять для забезпечення миттєвого доходу пенсіонерів. SPIAs запропонувати інвестору простоти. Після початкового контракту встановлюється, покупцеві не потрібно стежити за ринки або активно управляти інвестиціями. Потік доходів від SPIAs гарантується і передбачуваними.

Гнучка ануїтетів премії не мають фіксованої суми, яка повинна бути оплачена на рахунок щороку. Тим не менш, мінімуми і максимуми існують. Точні рівні розрізняються залежно від страхової компанії, яка видає політики. Мінімальні платежі можуть бути в діапазоні $ 50 – $ 200 на рік. Для порівняння, жодного контракту премії зазвичай вимагає мінімальних інвестицій в $ 5000 або $ 10000.

Податкових міркувань дуже схожі на два типи премій варіанти оплати. Обидва типи схеми оплати дозволяють відкладені податкові заощадження, поки виплати не проводяться у ануїтету. Обидва одиночних і гнучкі премій також здійснювати вилучення кари. Якщо кошти знімаються з рахунку до віку 59,5, податковий штраф у розмірі 10% може бути нанесена на отриману суму. Нарешті, якщо премія, одиночні або гнучкий, проводиться за рахунок коштів з інших податків відкладено продуктів, таких як ІРА або 401 (к), рахунок може отримувати відкладені податкові лікування, поки виплати не проводяться на страхувальника.

Одномісний політики ануїтету премії звернутися до інвесторів, які вже мають великої суми грошей в їх розпорядженні. Джерела фінансування для одного політика премія може включати наступне:
• Одноразова виплата з пенсійного плану
• Продаж особняка або земельної ділянки
• CD коштів, які зріють
• спадкоємство
• Страхування життя врегулювання

Гнучка ануїтетів премії, з іншого боку, звернутися до інвесторів, які хочуть поступово накопичуються вартості ануїтету рахунки. Цей інвестор хоче заощадити, але не можуть мати доступ до фіксовану суму, як одного інвестора ануїтету премії буде. Замість цього вони можуть збільшити свої інвестиції в рахунку поступово з плином часу, використовуючи його в якості податків відкладено план економії.