одностатевим парам більше не виключена страховиків

Страхові компанії планують скасувати звільнення дозволяє їм ставитися одностатевих пар по-різному до гетеросексуальним парам, після того, як Асоціація британських страховиків говорить, що немає ніякої необхідності для страхових компаній розрізняти тих, хто в цивільному партнерство та подружніх пар при оцінці премій зі страхування життя та інші продукти захисту.

Так як закони змінилися у Великобританії дозволити одностатевим парам одружуватися в цивільні партнерства, здається, в протиріччя з цим, якщо страховики були підтримувати їхню політику для подружніх пар, і все ж виключати ж партнерські сексу. Більшість страховиків вже практикують рівності в оцінці політики в цьому випадку, однак, всі страхові компанії повинні будуть по струнці, коли мова йде про рівне ставлення до літа 2009 року. ABI стверджує, що страхова галузь в цілому об’єдналася проти дискримінації та на підтримку лікування людей достатньо, і він відчуває, що це правильно, що це має бути відображено в їх політиці.

Коли справа доходить до прийняття оцінки розподілу політику фізична особа, то чинники, які страховик буде брати до уваги, з точки зору відмінностей між клієнтами, є такі, як вік або стать. Страхові компанії прагнуть будувати свої відносини до всіх клієнтів на справедливий і об’єктивний аналіз ризиків, які вони представляють, як для себе, так і в суспільстві в цілому. Наприклад, якщо молода дитина з діагнозом епілепсії, які можуть призвести до можливої ​​напади той час як в публічних місцях, страховику потрібно буде переконатися, що вони виділили адекватне покриття, які могли б захистити дитину і його сім’ю від будь залишкової Наслідки цього епізоду. Більше того, літня людина, яка вимагає щоденного догляду і дуже тендітна, що створює більше відповідальності в страховій компанії, ніж молодші здорової людини, потрібно буде використовувати іншу політику з охопленням лікарняні рахунки і лікування.

Тим не менш, страхові компанії не будуть прагнути звільнення, де немає ніякої реальної потреби в одній, і в цьому сенсі, немає ніякої реальної необхідності застосувати звільнення або для закону, щоб забезпечити різні лікування, коли мова йде як цивільні партнерства і шлюбів. Вони по суті те ж Союзу, але з різними принципами і переконаннями обидва з яких є дійсними і визнаються у Великобританії. Прес-секретар Stonewall Рівність Limited, благодійна організація, що займається складним сприйнятті суспільством лесбіянок, геїв і бісексуалів у рамках більш широкого спільноти, підтвердила свою підтримку пропозицією ABI про скасування цього виключення в страховому праві. Stonewall брав активну участь у роботі щодо забезпечення, що закони, прийняті за рівність служать для захисту геїв і лесбіянок, а інші на периферії суспільства, з точки зору товарів і послуг. Тим не менш, Алан Уордл, директор державних справ на обструкцію, впевнений, що незважаючи на те, що страхові внески повинні бути засновані на чиєсь поведінку, а не їх сексуальної орієнтації, він все ще відчуває, що уряд знайде спосіб зняти пропоновані зміни в першої ж можливості.