одного медичного страхування платника Скоро в Каліфорнію

Держави роблячи свої власні кроки в напрямку реформи охорони здоров’я, тепер, коли рахунки застопорився в Конгресі. Один зі штатів найвідомішим за след-палаючий законодавство Каліфорнії. Її закони, що стосуються автоматичного викиди та інші екологічні питання були прийняті по всій країні. Демократи в державі вважають, що система медичного страхування не може тривати, як це в даний час. Їх рішення єдиного платника план медичного страхування.

Що таке медичне страхування одного платника? Він іде далі, ніж для публічного, який був схвалений Палатою представників, але відхилений Сенатом. По суті, у віданні держави план медичного страхування буде єдиний варіант. Їх намір з цим план здоров’я є забезпечення доступного медичного страхування для всіх жителів у загальнодержавній системі медичного страхування, які будуть виплачені протягом в основному за рахунок податків. Це ближче до канадської та європейської охорона здоров’я, ніж будь-яке з пропозицій, які отримали серйозні дебати на національному рівні. Тільки жменька стійкий ліберали, такі, як конгресмен Денніс Кусиніч, закликали до повномасштабної системи єдиного платника. Щоб керувати своєї точки будинку, Кусиніч проголосували проти законопроекту про реформу охорони здоров’я Будинки.

Універсальне пропозицію охорони здоров’я поставить новоствореного Державного агентства відповідає за управління громадським план медичного страхування. Повідомляє агентство буде платити претензій і переговори плати за послуги. Державний демократи визнають, що їхні власні реформа стала більш актуальною, так як позачергові вибори в штаті Массачусетс, який обрав Республіканська Скотт Браун. Тим не менше, автор законопроекту – державне Сенатор Марк Лено – стверджує, що той же законопроект був запропонований торік, але відкинуті. Перемога Брауна просто підкреслив необхідність для нього.

Проте, основною причиною пропозиції Лено був спочатку був відкладений вартості. Демократами план загального медичного страхування в Каліфорнії, за прогнозами, коштуватиме близько 200 мільярдів доларів. Найгірший з рецесії, можливо, пройшли, але бюджетна криза в Каліфорнії і раніше живий і здоровий. Губернатор Арнольд Шварценеггер і законодавці в Сакраменто були змушені урізати багато державні програми, як результат. Чи може держава останнім часом на межі банкрутства реально дозволити собі такий рівень витрат у цей час?

На думку прихильників законодавством, всеосяжної реформи охорони здоров’я могли б заощадити гроші, які могли б піти на інші фінансовані державою програми, як Medicare або Medicaid. Забезпечення доступного індивідуального медичного страхування для багатьох 6500000 незастрахованих людей в Каліфорнії насправді може допомогти економіці, говорить Крістін Кехо. Кехо несе відповідальність за відродження законопроект реформи охорони здоров’я, в якості голови комітету з асигнувань Сенату стані. На її думку, реформа матиме позитивний економічний ефект за рахунок вивільнення частину грошей використовується на охорону здоров’я, приватними особами (за рахунок високих швидкостей медичного страхування) і населення (через податки, щоб покрити часто незначні невідкладної з незастрахованих ). Дозвіл уряду штату для установки і домовитися про тарифи на послуги є потенціал, щоб скоротити витрати. Ці долари можна було б використовувати більш продуктивно в державі, державних і приватних підприємств Кехо вважає, мають більше можливостей для створення робочих місць.

Республіканські законодавці роблять ставки, що спроба реанімувати питання медичного страхування не вдасться. Вони також звинуватили демократів Розбіжність позицій з громадськістю. Дещо раніше пропозиції пройшли законодавчої влади, але було накладено вето губернатора. Шварценеггер пообіцяв протистояти, як це добре, але обмеження терміну означає, що він буде з офісу в наступному році. Демократи сподіваються, що новий губернатор буде більш відкритим для пропозицій, хоча останнім часом ознаки нинішній політичний клімат, що робить малоймовірним. При достатньому фінансуванні і підписів, можна отримати майже будь-яку міру на голосуванні Каліфорнії, тому будь-який законопроект реформи охорони здоров’я, якій вдається пройти може бути скасовано незабаром після цього.

Крім того, законодавчі збори штату ще навіть не починала боротися з впливом нелегальних іммігрантів матиме на рахунку. Нелегальні іммігранти були спеціально виключені з федерального медичного страхування субсидій та супутніх валютних ринках у Конгресі рахунку. Каліфорнія має особливо велике іммігрантів, в тому числі багатьох сім’ях зі змішаним правовим статусом. Поки невідомо, що відсоток незастрахованих Каліфорнійці нелегальних іммігрантів, але навіть багато прихильників системи єдиного платника хитрий викликало ще одну політичну полеміку.

За іронією долі, Скотт Браун може насправді згоден з деякими аспектами цього плану. Як сенатор штату, він проголосував за реформи охорони здоров’я в Массачусетсі – хоча і не настільки далекосяжні і більше, ніж приватизовані реформи Каліфорнії розглядає. Крім того, велика частина опозиції Брауна в Конгресі законопроект охорони здоров’я «реформа заснована на тому, що кожна держава повинна приймати власні рішення, на відміну від субсидування держави, що не підготовлені. Наскільки ми знаємо, він може схвалювати Каліфорнії йде своїм шляхом.