одержати більш дешеві плани в галузі охорони здоров’я догляд страхування з наступними рекомендаціями

Я поділюся більше порад кожен може використовувати, щоб отримати величезні знижки без зниження їх охоплення. Ось вони з обережність вас Ви не завадило б …

Ряд держав забезпечують власники домашнього бізнесу шанс збити їх вартість. Держави, які пропонують цю можливість, є закони, які роблять його обов’язковим, що страхові компанії поширюється на власників домашнього бізнесу такими ж темпами, як вони роблять великий бізнес.

І все це requiries для вашого домашнього бізнесу, щоб мати право тільки на одного працівника.

Значна частина є те, що працівник може бути ваша дружина або доросла дитина, який працює на вас. Крім того, ви будете як і раніше претендувати Якщо ця єдина співробітник працює тільки неповний робочий день.

Цей варіант дає більш низькі ставки, враховуючи, що групові тарифи, як правило, дешевше, ніж тарифи для фізичних осіб.

Щоб дізнатися, чи маєте ви право або навіть якщо ваша держава має таке положення, називають відділом вашої держави страхування, відділ фінансових послуг або їх еквівалент.

Телефон мед послуги допоможуть вам знизити ставки. Телефон служби Med працює двадцять чотири години на день і дає безкоштовну медичну консультацію. Ви можете довіряти порадам ви одержуєте, бо вони дані кваліфікованими фахівцями (зазвичай не менше медсестра, принаймні 10 років досвіду). Ви так само отримати безкоштовну медичну консультацію по телефону з місцевих медичних установ.

Це, взагалі, має зменшити кількість відвідувань ви робите до лікаря, хоча це не альтернатива цьому.

Допомогу, надану ними також може допомогти вам вжити заходів обережності, що дозволить запобігти серйозні захворювання. Це достатня причина для вашого, щоб використовувати їх, навіть якщо вони не допоможуть вам зменшити ваші витрати.

Використання emergi-центри чи непризначення амбулаторного центри по догляду допоможе вам знизити ставки. Серйозно замислитися про економію на медичне страхування з цією альтернативою, якщо ви тип, який чи не звернутися до лікаря, тому що ти завжди в доброму здоров’ї. І, тому що вони починають ставати доступні в більш великих громадах, ви можете легко отримати їх.

Є речі, які потрібно зробити так, щоб не звернутися до лікаря, оскільки це тільки збільшує ваші охорона здоров’я витрачають, не роблячи ви реально добре. Хорошим прикладом є вірусні інфекції, такі як грип, про який ваш лікар може дійсно робити нічого. Ваш лікар, швидше за все, робити речі, які ви повинні були зробити для себе як вдома в такій ситуації.

Якщо ваш лікар не може нічого з цим вдіяти стан здоров’я, то я думаю, що це не доцільно витратити близько $ 100, щоб побачити його або її. Іншими прикладами є незначними порізами, що тільки прості першої допомоги буде обробити правильно.
Це у ваших інтересах, щоб навчитися піклуватися про простих надзвичайних ситуаціях будинку, особливо якщо у вас є діти. Більшість з цих інцидентів будуть добре дбати про, якщо ви витрачати час на вивчення трохи про першої допомоги, а також мають хорошу аптечку.

Тим не менше, краще помилитися у бік обережність і йти до лікаря, якщо ви не впевнені. І слово застереження для людей, які думають, що вони дізналися так багато (у той час як вони не навчені медичних кадрів) знають, що ви не повинні навіть намагатися, якщо немає ніякого способу дістатися до лікаря вчасно. Закон забороняє вам робити певні речі, якщо ви не сертифікований лікар. Маючи право баланс важливий у цій та подібних питань. Ви будете платити менше на медичне страхування, не піддаючи небезпеці себе і ваш, якщо ви робите це.

Скористайтеся безкоштовною клініки, якщо ви хочете, щоб знизити швидкість. Такі безкоштовні клініки буде піклуватися про прості речі, як, даючи вам з медичними порадами, перевірки артеріального тиску і т.д. Клініки, як ці, як правило деякі форми громадських робіт.