оголосивши найкраща гарантія протягом тривалого терміну догляду політики

Ви від 60 до 70 років? Якщо не ви, може бути членом сім’ї? Тоді ви збираєтеся відкрити для себе те, що може допомогти запобігти тотального спустошення вашого особистого майна.

Правда, це, швидше за все, найважливішим активом ви могли коли-небудь мати. І ось чому.

Протягом більше 24 років, я допомогла сотням людей зрозуміти і реалізувати ідеї економії грошей. Від народження до смерті я бачив сімей в кожному фінансовому становищі.

Як мої клієнти віку (і мене теж), я можу вам сказати без коливань найбільший страх старіння втрачає свою здатність залишатися незалежним.

Ми могли б жити довше, це не означає, що ми живемо краще.

Хронічна хвороба лютує … він вражає і з подвоєною силою, коли ви найменше цього очікуєте.

Скільки людей, які пережили інсульт знав, що це трапиться з ними?

Скільки Зокрема передбачається, що момент, коли вони стали забувати речі?

Факти говорять самі за себе. Буквально мільйони американців вимагають тривалого лікування … або в будинках престарілих, дитячих садах, за сприяння житті або в їх власних будинках.

І витрати на забезпечення довгострокового догляду зростає з кінця цьому не видно.

Думайте, що це не трапиться з вами? Що ж, мені дуже шкода. Тому що ця стаття не намагається переконати кого-небудь про ймовірність їх, які потребують догляду, перш ніж вони помруть.

Він призначений для тих, хто розуміє і цінує важливість взяття на озброєння захисту від жахливих рахунок тривалого лікування.

Насправді, ця стаття ідеально підходить для тих, хто вже подивився на традиційних типах довгих політики догляду термін і намагаються визначити, який тип краще для них.

Одна з найбільших заперечень проти купівлі довгих політики догляду терміну в тому, що якщо вигода ніколи не потребував премії, виплачувані за поліс будуть витрачені даремно.

Це дещо схоже на покупку автомобільного страхування. Ви повинні заплатити премію для того, щоб отримати ваш автомобіль відремонтувати. Але не те, що якщо ви ніколи не потрапити в аварію. Чи вважається це втрати премії?

Смішні чи не так? Люди навряд чи питання платити за страхування автомобіля, але вони часто чинять опір цьому протягом тривалого терміну догляду політики.

Так що … Що робити, якщо ви могли завжди отримувати вашу премію назад – гарантовано – якщо ви ніколи не вимагає тривалого лікування?

І, що, якщо ти помреш до отримання довгострокового догляду? Не було б чудово, якщо ваші близькі могли відновити 100% ваших витрат премії?

Як щодо цього? Ви насправді використовувати всі ваші допомоги по догляду за довгими перспективі. А потім ти помреш. Що робити, якщо ваша сім’я ще може повернути 10 відсотків від вашої премії.

Тепер, якщо ви знаєте щось про довгострокову політику допомогу, яку ви, напевно, цікаво, чому ви ще не чули цього типу раніше.

Одна з причин в тому, що він не є традиційним і не включені в основний збут довгострокового догляду політики.

Інша в тому, що вона займає велику суму грошей, щоб купити цю політику. $ 50000 характерно і це одноразовий однієї премії, яка означає, що ви ніколи не будете застрявати з премією збільшення.

Це не рідкість для людей від 60 до 70, щоб мати великі гроші ховають у банку компакт-диски отримують низькі відсотки. Вид резервний фонд.

Передача частини цього фонду в політику має сенс, тому що гроші продовжує заробляти відсотки. Крім того, як правило, платить більше, ніж банк … Крім того, процентна політика не оподатковуються відкласти.

Це також загальний для людей цього віку є старі поліси страхування життя зі значною грошової вартості.

У багатьох випадках це можна переказувати грошові кошти в довгий політики догляду термін і як і раніше зберігають значиму користь смерті.

І майбутнє допомогу по догляду за довгими термін легко може бути варто більше одного мільйона доларів.

Ця політика має 90-денний період очікування виплати. Довжина вигода може бути як 4 роки або до тих пір, як ваше життя. Ви також можете отримати 5% складних відсотків інфляції захисту вершника, щоб допомогти йти в ногу із зростанням вартості медичного обслуговування.

Назва цієї політики MoneyGuard. Це універсальне страхування життя з довгим вершника догляду перспективі. Випускаюча компанія страхування життя Лінкольна Життя, дочірня компанія Групи Lincoln Financial.

До речі, ця політика була спочатку розроблена Перша Пенн-Pacific Life багато років тому. Вони мають багаторічний досвід роботи і відмінну репутацію. Лінкольн недавно купив перший Пенн-Тихоокеанського регіону.

Запитайте ваше життя страховим агентом, щоб отримати більше інформації про цю єдиної політики премію. Для правильної ситуації це абсолютно краща гарантія протягом тривалого терміну догляду політики.