огляд можливостей Алабама медичного страхування

Алабама держави в США, який інвестувати значні кошти на аспекти здоров’я та охорони здоров’я перспективи, як страхування. Алабама медичного страхування є одним з основних елементів, на яких губернатор штату поставив свій очей для розвитку. В останні роки це відчувалося з різних аспектів. Багато рішень, як новаторську, що дозволяє малому бізнесу податкові пільги в разі, якщо вони приносять своїх працівників у системі медичного страхування також були прийняті.

Деякі з ключових особливостей Алабами Хіт страхування:

На ту ж ціну: Незалежно від того, звідки є окремі нічиїх страхового поліса, ставки або премії досить про те ж. Це тому, що закон забороняє будь-якій особі в Алабамі, щоб продати будь-якої страхової Алабама політики в галузі охорони здоров’я за ціною вище, ніж це оригінально. Це не має значення, будь-яка людина базується у Монтгомері або ж вони купують його з будь-якого зі своїх улюблених постачальників страхових і навіть ті, хто не відомі. Ціна на страхування здоров’я завжди залишається незмінним.

Зрозумійте: уважно вивчіть політику деталі, перш ніж приймати будь-яке рішення, те ж саме. Більшість людей не розуміють політики і вони не дуже піклуються, щоб зрозуміти взагалі ніяких подробиць в будь-який момент в їхньому житті. Цей випадок є однаковим для будь-яких людей, що живуть де-небудь в Алабамі або в Сполучених Штатах.

Немає гарантії: страхування здоров’я Алабами досить приблизно стільки ж медичного страхування в інших державах. Там немає ніяких гарантій дано будь-якій людині, що їх застосування не буде відхилена. Будь-яка особа, яка подає заявку на страхування в штаті Алабама перевіряється на придатність за станом здоров’я і вже існуючі умови, від яких вони страждають. На підставі коефіцієнта судити по постачальнику політики, політика продані. Якщо людина страждає від будь-якої вже існуючі умови, то краще для них, щоб вступити в будь-яку групову політику, яка не має цього правила. Відповідно до закону, штату Алабама не передбачає покарання для будь-якої компанії не пропонує медичного страхування для будь-якої людини.

Вибір: Існують в основному два варіанти медичного страхування в штаті Алабама. Одним з них є план ОПЗ і іншого плану є план ПФО. Відповідно до закону штату Алабама, будь-яка компанія, яка знаходиться під державу та операційної з більш ніж 25 співробітниками, повинні запропонувати план ОПЗ. Цей закон був прийнятий на 1973 в розділі “Організація медичного забезпечення.

Опціони на стоматологічні плани: Було відмічено, що існують різні плани і політику під медичного страхування в штаті Алабама, а той, з найбільшими вибір стоматологічного плану. Крім HMO і ППО плани в стоматологічній страховки, є знижкою угод, а також. Ці знижки іноді від приблизно 50% до приблизно 60%. Вам тільки потрібно заплатити близько $ 9 на місяць.

Медичне страхування в Алабамі досить приблизно такий же, як страхування в інших державах. Потрібно бути обережним і слідувати їх Math правильно перш ніж приймати будь-які зобов’язання перед страховою компанією. В іншому випадку, можна в кінцевому підсумку платити більше.