огляд автострахування

Авто страхування може ввести в оману більшість споживачів; Є так багато різних видів страхування, і це може бути важко визначити тип покриття ви зобов’язані нести проти типи покриття, що ви дійсно повинні виконувати для того, щоб захистити себе, але , які не потрібні.

При розгляді питання про те, скільки страхування автомобіля ви повинні мати, то краще зробити деякі дослідження, і з’ясувати, що вид страхування вимагає держава, у якому Ви проживаєте. Не всі штати вимагають такого ж рівня страхування. Деякі держави вимагають більш типів покриття, ніж інші і держави також змінюватися в залежності від страхової суми, яка потрібна. Отже, переконайтеся, що ви точно знаєте, що мінімуми перебувають у стані, в якому ви живете.

Ви повинні також розуміти, що підпадає під дію різних видів страхування, щоб зрозуміти, чи потрібно вам страхового покриття понад мінімальний вимагає стан вашого проживання.

Нанесення тілесних ушкоджень відповідальності покриває травми, які ви завдаєте комусь ще під час водіння автомобіля. Як правило, правило для цього типу покриття полягає в купівлі більше, ніж потрібно вашому мінімумів держава, щоб захистити ваші особисті активи від позову у разі, якщо ви поранити когось.
Медична платежів або особистого захисту травми, широко відомий як PIP покриває лікування травм для водія і пасажирів транспортного засобу. Залежно від рівня охоплення, така політика буде компенсувати втрати у заробітній платі, а також медичними платежами.

Зіткнення охоплює будь-який збиток, який виникає для вашого автомобіля в разі аварії, навіть якщо це ваша вина. Звичайно, франшиза буде застосовуватися. Ваш кредитор зазвичай вимагають цього типу покриття в той час як Ви все ще повинні на транспортному засобі.
Всеосяжний охоплення за втрату вашого автомобіля через пошкодження на щось інше, ніж зіткнення, такі як крадіжка, пожежа, стихійні лиха, вандалізм і т.д. Знову ж, ваш кредитор, ймовірно, буде потрібно для цього покриття фінансується автомобіля. Як тільки ваш кредит погашається, тобі і карти в руки, чи хочете ви продовжити проведення всеосяжного і зіткнення охоплення. Незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів покриття може стати в нагоді в тому випадку, якщо ви або бере участь у хіт і запустити або, якщо ви постраждали від когось, хто не мають страховки або хто перебуває під застрахований.

При розгляді скільки страхування вийняти, починаються з суми, яка потрібна, як мінімум, ваша держава, а потім розглянути питання ви зобов’язані приймати будь додаткове покриття у зв’язку з кредитором вимог. Пам’ятайте, що в той час як всі ми сподіваємося, у нас не буде необхідності страхування, у разі, що ми робимо, це може бути фінансова рятівником. Так, досить доцільно взяти його зараз.

Нарешті, не забувайте враховувати свої варіанти відносно франшиз. Підвищення вашої франшизи може допомогти вам, ви повинні використовувати його. Опустіть ваші премії і що може зробити виймаючи додаткове страхове покриття більш доступним. Тільки переконайтеся, що ви можете дозволити собі розумно відрахування в тому випадку, якщо ви повинні використовувати його.