обчислення допомоги по страхуванню життя буде наближатися до “потреби” бути достатньо хороший для вас

Більшість полісів страхування життя мати вигоду цифри, які здаються абсолютно сміховинно роздутого багатьом з нас! Наш спосіб мислення проходить щось на кшталт: «Чому б моїй сім’ї потрібен мільйон доларів, тільки тому, що я помер. На жаль, більшість з нас сильно недооцінюють наш внесок у сім’ю. Якщо ви знаходитеся в даний момент єдиним годувальником у родині з кількома утриманцями, потрібно покласти трохи часу розрахунку у ваше життя суми страхової виплати. Сьогодні ми перевіримо два альтернативні методи для цього: “Вимагають підхід” і “заміщення доходу підхід», а також переваги і недоліки кожного з них.

потреби підходу
Ви можете використовувати підхід до потреб розрахувати рівень життя страхової виплати, що ваша родина буде «потребують» після смерті. Використовуючи цей підхід, вам потрібно буде додати одного примірника витрати:

Відспівування і поховання витрати

Неоплачені медичні рахунки

Погашення заборгованості за кредитами, включаючи іпотечні кредити, кредитні картки та персональні кредити

Потім включають поточні витрати, такі як наступні, за період, що ваша родина буде абсолютно необхідно, підтримку доходів:

харчування

Корпус (Чи будете ви виплачувати іпотеку, або ж ваша сім’я переїхали на інше місце або інакше?)

транспортування

навчання

комунальні послуги

Витрати на дитячі підтримки

забезпечення доходу сім’ї

Використання потреб підхід для розрахунку необхідної користі страхування життя може бути вельми обтяжливим заняттям, якщо ви вже не маєте хорошу фінансову звітність. Якщо ви вирішите використовувати його, не забудьте інфляційним чинником у річного показника.

Основний підхід доходу
Цей метод розрахунку вашому житті страхової виплати набагато простіше. Ви просто прийняти ваш поточний дохід і помножте його на десять. Ця цифра загальне правило, яке може бути використане для оцінки ваших потреб страхування життя.

Є інші, більш складні способи розрахунку ваших потреб страхування життя. Один з таких шляхів потребує вас, щоб примножити свій дохід, кількість років, що ваша родина буде потребувати підтримки (як правило, до вашого молодшим дитиною 18-річного віку), враховує інфляцію, відняти будь-яку державну підтримку, і фактор у кількостях пенсійний внесок у майбутні грошові потоків. Однак, якщо ви збираєтеся використовувати це більш складний метод ви можете бути краще говорити з фінансовим консультантом, який може точно розрахувати ваші потреби.

Потреби підхід вимагає більше часу для розрахунку, але дає вам точний нижньому кінці оцінку того, що ваша сім’я може вижити, не на користь вашого доходу. Основний підхід до розрахунку доходів вашого життя страхового відшкодування дає емпіричні правила для оцінки потреб вашої родини, – але може створити більш високі виплати по страхуванню життя, і, отже, страхові внески.

Вони обидва хороші відправні точки в розрахунку рівні покриття, але якщо ви хотіли б повна рекомендація говорити з фінансовим консультантом, який допоможе Вам з докладним розрахунком.