обов’язок піклуватися – ван страхування

Відповідно до законодавства Великобританії це вимога, що у вас є, принаймні, не нижче мінімально допустимого страхове покриття для комерційного фургона. Є багато різних комерційних фургонів, які підпадають під цей тип конкретного страхування. Невеликих фургонів, які схожі на автомобілі на передньому кінці, але мають кінця ван назад, які використовуються для перенесення легких вантажів або для поставки, у тому числі з піднятим дахом, включаються в поняття комерційного страхування Ван, як середніх розмірів або панельні фургони , коробка фургони і пікапи на якому вантаж виявили в спину.

Комерційна ван страхування розраховується з використанням низки різних факторів, таких як загальне навантаження вагою транспортного засобу, розмір і тип перевезених вантажів. Небезпечні товари, такі як легкозаймисті рідини вважаються великим ризиком і, отже, витрати на страхування, як правило, вище. Якщо ви внесли які-небудь зміни, такі як підняття пандуси до фургона, вони також будуть прийняті до уваги страховиків. Право власності на утримання також є ключовим чинником. Утримання яких здійснюється або доставлені для третіх осіб, для яких оплата або винагороду отримано, потрібно буде мати додаткові транзитні перевезення страхове покриття в більшості випадків.

Страхування котирування завжди для одного транспортного засобу, якщо у вас є більше одного комерційного фургона може бути більш економічно ефективним, щоб розглянути флоту страхування, страхових компаній відрізняються від кількості транспортних засобів, що належать, щоб бути читаним, щоб претендувати на флот страхування, однак, все буде більш ніж щасливі дати вам цитату!

Страхові брокери може бути дуже ефективним способом пошуку найбільш конкурентоспроможних комерційних ван страхування для задоволення ваших потреб. Надаючи всю необхідну інформацію, або он-лайн або по телефону, вони будуть виконувати пошук і придумати найбільш підходящі страхові компанії від Вашого імені.

Додаткові стимули, пропоновані страховими компаніями включають щедрі вступні Знижка ніяких претензій пропозиції для нових підприємств або другою фургони, необмежений пробіг політики, що не радіус обмежень і заміни, як на, як фургони у разі справного аварії. Безкоштовні юридичні витрати, які намагаються і повторного перевороту будь-якому зі своєї кишені витрати на справному нещасних випадків також використовуються в якості стимулів, які ви можете враховувати при виборі яких комерційні ван страхування компанії у використанні.

Багато страхових компаній розуміють, що платять за страхування може бути досить велику суму грошей в одному авансові платежі. Таким чином багато пропонують щомісячні платежі і легкий варіанти оплати, включаючи прямий дебет, щоб допомогти вам поширювати витрат.

Всі комерційні ван страхування вимагає, щоб ви до-тримати “обов’язок турботи” для забезпечення транспортного засобу підтримується як справним і що розумні заходи були прийняті, щоб запобігти або звести до мінімуму втрати, пошкодження, нещасного випадку або травми, у тому числі підтримку безпеки запобіжних заходів, щоб зменшити вартість судових розглядів. Ваш обов’язок турботи часто включають в себе, що ви виявляти розумну обережність при виборі співробітників. Ви також зобов’язані розкривати цілі комерційного фургона і будь-якого змісту ви несете.