обов’язкові мінімуми

Завдяки дискусії медичного змагання, у всіх є всі запалені про питання про те, страхування повинне небудь буде зроблено обов’язково. Це був підібраний правого крила Республіканської партії з Чай Сторін Конвенції, в повному гіркої образи на ідеї, що будь повинен коли-небудь буде потрібно купити страховий поліс. Знову обрані члени законодавчих всій країні приходу до влади з ідеєю вони повинні відкотити Великого уряду і залишити вибір про все людям. Спочатку не було ніякої підписати закон може бути на їх користь, але один федеральний суддя тепер управляє частиною Obamacare є неконституційним. Здається, що це в даний час очолює у Верховному суді. Жодна зі сторін за винятком дуже хоче, щоб це було вирішено швидко. Це може бути 2013 до ми маємо остаточне рішення. Так що ж це повсякденні проблеми страхування транспортних засобів ми покладаємося, щоб обійти?

У теорії, два види страхування є різні, і тому страхування транспортних засобів, ймовірно, може бути зроблено обов’язковим. У чому причина? Це ваше рішення про покупку автомобіля. Ви могли йти, їздити на велосипеді або користуватися громадським транспортом. Якщо ви вирішили їхати, то ви повинні мати страховий поліс. Але чи то ви захворіли не перебуває під вашим контролем. Люди такі, які є, так що змусити всіх купити страховку тільки для життя дійсно починає більше бути схожим на податки. Ми побачимо, що Верховний суд каже. Але світ вже змінюється. Візьмемо Вісконсін в якості прикладу. Новообраний Республіканської є одним з організаторів Авто Вибір споживача Закон про страхування. Це було б скасувати нещодавнє збільшення мінімальних вимог відповідальності. Він все одно буде обов’язковим для виконання деяких страхових. Просто менше. Обгрунтуванням є те, що страхові компанії будуть потім зменшити ставки страхових внесків і тим самим зробити життя трохи більш доступним. Альтернативним поясненням є те, що навіть новообраний Державний агент не відчуваю себе в змозі виправдати скасування обов’язкового страхування в цілому.

В інших державах, законодавці розглядають мінімальних сум для обов’язкового охоплення. Всі вони пропонують подальше збільшення. З урахуванням інфляції за ці роки, ці суми були девальвований приблизно на 700%. Усі витрати на лікування та ремонт зріс і більше не покривається цих мінімальних кількостях. Весь сенс обов’язкових мінімумів ставиться під сумнів з приводу зберігається нездатності зробити реальним зростанням. За винятком, звичайно, це змусило б підвищення ставки страхування автомобіля і було б дуже погана політика в період економічного спаду. Призвело до зростання витрат на тому, що більшість людей вважають за необхідне надихатиме гнів. Немає обраний політик голосуванні за це не буде в безпеці під час наступних виборів.

З усіма, з акцентом на бюджетні дефіцити як на державному та федеральному рівнях, все, що призводить до зростання вартості життя хітів бідних і середнього класу, у той час, коли вони найбільш уразливі. Оскільки підвищення податків політично неприйнятним, єдиним способом зниження дефіциту є зниження як дискреційні і права витрат. Це вплине на бідних ще більш безпосередньо все ж, як і всі полює на тих невловимих дешеві страхові поліси авто, вони можуть менше витрачати на збереження своїх автомобілів на дорозі.