обов’язкове страхування є неконституційним

Здається, що деякі речі слідують як день і ніч. Так, протягом декількох хвилин підписання президентом Обамою законопроект реформи охорони здоров’я в закон, невелика банда державними прокурорами подав позов, щоб мати закон визнаний неконституційним. Їх скарги? Коротше кажучи, вони стверджують, конгрес не має влади, щоб змусити людей купити, Authoring для, AU від приватної компанії. Як суворо либертарианской підхід, вони кажуть, що порушує свободу особистості. Звичайно, всі ліберальні професора закону негайно розреготався у своїх блогах. Це був найгірший вид політико-пропагандистські в рік виборів. Ці генеральні прокурори використовували гроші платників податків, щоб зробити політичний, а не юридично стійкої точці. Тепер, ми всі могли б чекати суддів правити, але де в цьому веселощі. Так ось цей сайт, AOS власну думку.

Стандартна порівняння між здоров’ям і автострахування. У всіх, крім трьох держав, є мандат для власників транспортних засобів для виконання мінімальної кількості покриття. Аргументом на загальних рисах свідчить, що якщо це не неконституційними, щоб змусити людей купувати авто страхування, воно не може бути неконституційним, щоб змусити людей купувати медичну страховку. Крім порівняння не варто до аналізу. Біологія людини, яким він є, ви не можете уникнути дихання і биття серця. Але у вас є вибір щодо того, чи варто купувати або керувати кимось ще, AOS транспортного засобу на дорозі. Так автострахування доручено на основі власної господарської діяльності. Медичне страхування буде мандат на основі вашого бездіяльності. По-друге, страхова ви купуєте, якщо ви все ж вирішили ганяти страхуванні відповідальності, тобто на благо інших водіїв, їх пасажирів, пішоходів та власників нерухомості. Таким чином, Конституція не ображається, якщо ви зробите безкоштовне рішення для управління і мають мандат на захист третіх осіб, купуючи страховку. Але конституція можуть бути ображені, якщо ви зобов’язані застрахувати своє власне здоров’я. Існує ще одна відмінність, тому що мандати автострахування всій державній основі. Там немає федерального мандата для автострахування.

Найкраще порівняння може бути давніх актів міліції вимагають простих громадян придбати власну зброю і боєприпаси, щоб вони могли об’єднатися в ефективну бойову силу. Це був безумовний мандат. Вона була заснована на національні уряди, AOS необхідно підтримувати збройні сили в стан готовності, хоча окремі громадяни могли жити за сотні кілометрів від будь-якої можливої ​​загрози і ніколи не може насправді є необхідність боротьби. Тим не менш, його мандат як для володіння зброєю вписується в Лібертаріанська погляд на світ, домагаючись при цьому більш універсальною формою охорона здоров’я комунізму і, отже, непатріотично. Є, звичайно, більш технічні аргументи, засновані на окремих положень у Конституції, але вони тільки отримують нудно. Таким чином, ми залишимо вас з думкою, що, на жаль, у вас немає права оскаржувати ваша держава, AOS страхування автомобіля мандат на землі це неконституційно. Єдиний спосіб знайти дешеве страхування автомобілів є використання сайтів, як це, щоб отримати цитати з максимальної кількості страхових компаній. Будемо сподіватися, що більш широкий ви закиньте мережа, тим більше шансів знайти політика дає вам умови, які потрібні в платні ви можете собі дозволити.