обмежуючи ризик

Найчастіше найціннішим експонатом, що люди власними (або частину власних) є їх будинком. Ось чому так важливо, щоб переконатися, що у вас є всеосяжний страховий поліс будинку, який дасть вам фінансове покриття повинне щось несподіване або небажаних трапитися. У нинішньому економічному кліматі страхові поліси, як може здатися досить рахунок, але завжди є речі, які можна зробити, щоб знизити витрати.

Головне, мати на увазі, що страхування засноване на ризику. Страхова компанія працює ймовірності них того, щоб виплатити, і це розраховується на ризик, якому ваш будинок піддається. Все, що ви можете думати, що може зменшити цей ризик може заощадити на страхової премії, і якщо ви не впевнені, зверніться до провайдера. Щось же просто, як собака, або того, хто працює з будинку можна заощадити гроші.

Однією з основних загроз для вашого власність через крадіжку. Тому, якщо вам зробити ваш будинок більш безпечним, то ви будете економити гроші на страхові внески. Страхові компанії, як правило, стандартний рівень безпеки, що вони очікують замки, щоб зустрітися, і список торговців, яких вони вважають кваліфікований, щоб зробити будь-яку роботу. Щось же просто, як зміна замків можна заощадити гроші.

Інша справа, що ви повинні розглядати це отримання охоронної сигналізації встановлені на вашу власність. Знову ж таки є мінімальний стандарт, який ви повинні зустрітися, але якщо ви робите ваші премії можуть бути скорочені на від 5 до 15% на рік.

Аналогічним чином ви можете переконатися, що у вас є хороша пожежна сигналізація встановлена. Вогонь є реальною небезпекою і одна пожежа може привести до мамонта страхових випадків. З цієї причини належної детектори допоможе вам заощадити гроші, однак, переконатися, що вони знаходяться на місці і працюють коректно, в іншому випадку ви повинні понести збитки в результаті пожежі в страховій компанії можуть не захотіти виплачувати.

Коли справа доходить до домашнього страхування є щось поштова лотерея, якщо ви живете в певних частинах країни, вам доведеться платити більше, і там не багато, ви можете з цим зробити. Найдорожчим місцем для життя є ті, які знаходяться в небезпеці екстремальних погодних явищ, таких як повені або дуже сильного вітру. Якщо ви живете в такому регіоні, є речі, які ви можете зробити, щоб заощадити гроші, якщо ви ніколи не зможете отримати ваші політики до роду рівень, який ви могли б знайти в інших частинах країни.

Речі, які ви повинні розглянути рухаються електричні пунктів вище будь-якого розумного рівня повені, заміну приладу МДФ кухня з пластиковими еквіваленти і замінити килими та дерев’яні підлоги з бетоном, плиткою і лінолеумом. Якщо ви живете в районі з сильними вітрами переконайтеся, що ви меблі для саду правильно замкнений вниз і, що ваша дах знаходиться в хорошому стані.

У той час як ці зміни можуть здатися великої вартості, якщо Ви, трапляється, страждають повеней вони будуть платити ще в себе дуже мало часу. Переконайтеся, що ви звернетеся з вашою страховою компанією перед початком будь-якої роботи, хоча.

Якщо ви плануєте отримувати новий страховий поліс будинку, спробуйте кооперативне страхування для хорошої політики значення.

Якщо ви плануєте отримувати новий страховий поліс будинку, спробуйте кооперативне страхування для хорошої політики значення.