обвинувачених у судах буде м’якою з розслідування застрахованих водіїв

Суди були звинувачені буде м’якою на незастрахованих водіїв після цифр показав, що середні штрафи були скорочені більш ніж на 20 відсотків порівняно з лейбористський уряд прийшов до влади. У 2008 незастрахованих водіїв були оштрафовані в середньому 181 фунтів у порівнянні з 224 фунтів в 1997 році.

Цифри внутрішніх справ також показують, що число незастрахованих драйверів, в судах впав з 1997 року – і це незважаючи на більш водіїв бути готові порушувати закон. , Числа кримінальних справ проти незастрахованих автомобілістів впала з 397133 у 1997 році до 391 783 в 2008 році і прогнозується падіння значно нижче 390000 в 2009 році і за його межами.

Консервативно-секретар з питань поліцейської діяльності, звинуватив у падінні переслідування на поліцію країни сил, перев’язаний червоною стрічкою і бюрократії. Але він стверджував, що суди не мали такого виправдання.

Поліції визнають, що водіння незастрахованих часто є ознакою інших злочинів, таких як водіння без прав або без податку на дорозі, плюс ще більш тяжкі злочини. Але, що дивно, суди проходять жалюгідними штрафами. Про що вони думають? Незастрахованих водіїв є лихом доріг.

За даними Асоціації британських страховиків незастрахованих водіїв в 10 разів більше шансів мати судимість за водіння в нетверезому стані і в 6 разів більше шансів бути рушійною ООН-справним автомобілем. Крім того, збиток від незастрахованих водіїв додає близько 25 до 30 фунтів на вартість середньому річної страхової премії автомобіля.

Середній штраф у розмірі 181 фунтів за незастрахованих транспортних засобів навряд чи п’яту частину середньої вартості покупки повне страхування автомобіля, яке, відповідно до автомобільної асоціації є 853 фунтів. Уряд статистиків оцінками Є більше двох мільйонів незастрахованих транспортних засобів на дорогах Великобританії.

Це означає, що приблизно 1 з 15 автомобілістів водіння без страховки. І ці, як кажуть автомобілісти страховими компаніями, щоб нести відповідальність за нещасні випадки 375000 щороку. Це може бути вірно, що багато бідних, серед них молоді люди і іммігранти прагнуть потрапити на дорогу, але не хочуть платити за страховку.

Департамент транспорту заявив, що було зростання на 100 000 незастрахованих водіїв торік – із загальною фігурою розмірі 6,5 відсотків від загального числа транспортних засобів на дорогах Великобританії.

Саме на цьому тлі, що загроза в’язниці було фактично зняте з незастрахованих водіїв, які вбивають час за кермом. Поточні правила для суддів передбачає, що водії, які незаконним призвести до смерті, як правило, просто втекти з спільнотою покарання. Навіть рецидивістів з судимість за водіння без страховки або без ліцензії, може уникнути ув’язнення під варту за рішенням суду вказівки, як вирок драйверів відповідальність за ДТП зі смертельним результатом.

Ці постанови були винесені на орган, який встановлює покарання орієнтири для суддів і магістратів, керівні принципи вироку ради і поширюється на нові закони, що автомобільний вперше включають звинувачення в «заподіянні смерті з водінні дискваліфікований, неліцензовані або незастрахованих”. Будь визнаний винним загрожує максимальне покарання у вигляді двох років позбавлення волі. Проте, суди були проінструктовані, що лише водії, які вбивають в той час як заборона повинна йти до в’язниці.