ноутбук злочину перебуває на підйомі, як захистити себе від крадіжки ноутбуків

Для більшості людей, які володіють ноутбук всі зручності о. Здатність сидіти, де ваші хочуть працювати, бродити по кабінетах, сидіти перед телевізором або навіть переглядати веб-сторінки в ліжку є причинами, чому ноутбуки стали настільки популярні.

Крім того, стало набагато більше, ніж робочий інструмент. Для багатьох людей це місце, де ви зберігаєте всі речі, які важливі для вас: ваш e-mail та фінансової інформації, комерційної таємниці, особистого твори, навіть незамінні засоби, такі як фотографії, кіно і творів.

Так що якщо ваш ноутбук вкрадене у тебе завтра, що б це зробити, щоб ваше життя?

Ще гірше, якщо ноутбук належать до вашого бізнесу були вкрадені, які містили персональні дані клієнтів або клієнтів, це може поставити їх все на ризик крадіжки особистих даних – і ви можете бути притягнуті до відповідальності.

Це злочин нічиїх як звичайних злодієві і більш складні особи злодія, так, і це на підйомі в Англії. Торік, ноутбук належать Національна і з особистими інформацію про більш ніж 11 млн. клієнтів, була вкрадена і не оговтався. У Лондоні крадіжки ноутбука є збільшення на 15, і на 15% більше в Манчестері.

Маючи ноутбук вкрадений є особистим кошмаром, якщо це ваша власна машина, але набагато гірше, якщо ви втратите інформацію, яка ставить під загрозу своїх друзів, колег, і клієнтів. У Marks & Spencer, в ноутбуці втратили в 2007 році містив конфіденційні дані про 26 000 співробітників, у тому числі номери їх національних страхових та іншої персональної інформації. Це коштувало Marks & Spencer в безкоштовну перевірки кредитоспроможності для всіх співробітників і обіцянки, щоб покрити їх за будь-які збитки, якщо їх особистості були скомпрометовані. У загальнонаціональному випадку вище, компанія була оштрафована трохи менше мільйона фунтів.

І навіть якщо ви отримаєте ноутбук назад, навіть якщо ноутбук був тільки “запозичив”, його дані можуть бути скопійовані з в-й хвилині нього будь-яких даних за ризиком, навіть після того як машина повернулася.

Два простих кроки убезпечите себе від втрати ваших персональних комп’ютерів?

Перший крок: захистити себе

Ноутбуки піддаються ризику через дуже портативність, що робить їх корисними. Це займає всього кілька секунд для когось, щоб понести вашу неохоронювана ноутбук, разом з усіма його дорогоцінним вмістом. Перше, що потрібно зробити, це не залишить його без захисту, навіть на хвилину, тримати його в полі зору. Отримати хорошу безпеку на ваших бездротових з’єднань, а ви на нього, і ретельно вибирати місця, де ви використовуєте цей зв’язок.

Ви також можете отримати фізичні бар’єри проти використання вкраденого ноутбука. Наприклад, в тому числі біометричні сканери відбитків пальців стає все більш популярним з ноутбуками, і ключами-картами, що ви тримаєте у вашому гаманці або багаж окремо від ноутбука можна було використовувати, щоб закріпити його. Комп’ютери з жорсткими дисками в парі з внутрішньої роботи запобігти ваш жорсткий диск від видалені і скопійовано. І якщо ваш ноутбук буде використовуватися для доступу до Інтернету після його крадіжки, є підписка на послуги, які можна простежити його віддалено і зробити його непридатним до вживання в той час як він підключається до мережі.

Другий крок: розглянути ноутбук страхування

Ноутбук страхування стає одним з найбільш швидко зростаючих страхування фахівця. З недорогими щомісячних премій мають іншу форму страхового поліса може бути одна річ, між вами і фінансового краху. Ноутбук страхування дешево, і якщо ви використовували інші засоби захисту для вашого ноутбука, це стає ще дешевше. Багато провайдерів пропонують по всьому світу кришка, захисту від випадкових пошкоджень і 48 години обслуговування заміни.

Захистіть себе фізично з ноутбуком безпеки – і у фінансовому відношенні з хорошою страховкою ноутбук. Якщо пощастить, ви ніколи не повинні залежати від небудь. Але якщо гірше приходить о, ви будете раді, що Ви зробили.