носіями державного страхування

Носіями державного страхування пропонують градом страхування, страхування життя, страхування компенсації трудящим, страхування по безробіттю, страхування на випадок інвалідності, травми другого фондів, а Торренс титульне страхування. Звичайно, на початку не кожне держава мала всі ці кошти. Справді, тільки Вісконсині було життя фонду на перший, і дуже небагато держави був град страхування, титульне страхування, або інвалідність засобів.

Страхування засобів градом були створені в Північній Дакоті, Південній Дакоті, Монтані, Оклахомі, Колорадо і Небрасці відшкодувати збитки абонентам за їх орних площ у результаті граду. Однак, тільки Північна Дакота, Монтана і Колорадо були оперативні плани протягом деякого часу. Найстаріший з цих коштів є Північна Дакота Фонд, створений в 1911 році.

Закон, який стосується цього фонду зазнала ряд змін з тих пір і представлена ​​цікава практика в державне страхування. Фонд був під керівництвом страховий комісар і знаходився під управлінням призначеного менеджера. Страхування активно залучаються оцінювачі районну податкову. Крім того, аудитор графства стояв приймати заявки з 1 червня по 15 липня.

Сума страхових написана для кожного заявника була обмежена або $ 5,00 або $ 8,00 акра, повинні бути зазначені на момент страхування написано. Премії були виплачені у вигляді відшкодування податку якими стягувався на наступному податковому періоді після втрати були досвідчені. Розмір податку залежить від збитків і витрат за звітний період. Максимальний загальний податок був обмежений до 10%, хоча цей максимум буде варіюватися від району до району.

На момент прийняття плану резервного фонду був створений із спеціального податку на всі ріллі для забезпечення його платоспроможності. Втрата коригування були оброблені співробітниками фонду, а втрати виплати були проведені за допомогою податкових ордерами на державну скарбницю. Це має бути очевидно, що витрати на експлуатацію такий фонд був низький і що вона надала страхова було недорого.

Доступним фонд страхування життя повністю контролюється і управляється компанією штату Вісконсін була створена після законодавчих зборів штату в 1911 році уповноваженим комісаром страхування видавати страхування життя на жителів штату. Держава не передбачається жодної відповідальності, крім самого фонду.

Перша політика була випущена в жовтні 1913 року. Адміністрація штату Вісконсін фонд був в руках державного скарбника. Веденні справ був залишений на страховий комісар держави. Державна рада з охорони здоров’я допомогу в медичний відбір. Скарбника держави був скарбником фонду. Держсекретар перевірка звітності, представлені йому з аудиту Ради директорів, всі інші члени яких були чиновники.

Фонд не було агентів і не займалися вид реклами, що вживаються Ощадбанком Ради від імені Ощадбанку низької вартості страхування життя. Там не було ніякого керівництва або розміщення витрати, тільки деякі канцелярські зарплати. Додатки були взяті через уповноважений державний, округів і міських чиновників і державних банків, за допомогою яких вони були направлені в уповноважений.

Принаймні, частково в результаті того, що складає державних субсидій (державні виплати управління та розміщення витрати за рахунок інших коштів), темпи фонду, як правило, нижче, ніж у комерційних старої лінії компаній-учасниць. Незважаючи на в цілому сприятливі ціни, прогрес фонду було невеликим, мабуть через відсутність небудь зусиль або продажу реклами (яка є просто формою зусиль продажів).