нові шляхи до здоров’я кризи страхування в нас

США, як відомо, як земля можливостей і також називають землею безкоштовно. Це земля, де люди забезпечені кілька шансів, і це також місце, де немає ніякого браку областей.

Однак ця земля також не позбавлені належного медичного страхування і статистики показали, що близько 41 мільйонів громадян США не мають належного страхування щодо здоров’я. Основний відсоток літніх громадян США, здійснюється в рамках Medicare, і це було видно, що близько двох третин цього конкретного покоління отримати медичну страховку протягом усього допомогою планів, які фінансуються за рахунок роботодавця. Є кілька працівників, а також їх сім’ї, всі зупиняються без страховки, як їх конкретні роботодавці не пропонують даний план медичного страхування. Це може статися і так, що ці люди також не можуть собі їх дозволити.

Інститути та організації, як Medicaid, а також державна дитяча програма медичного страхування, як скорочено SCHIP або HAWK-I існує в штаті Айова. Ці організації все допомогти підключити всі прогалини для всіх дітей, які підпадають під низьким рівнем доходу, і деякі з їхніх батьків, проте ефективність таких програм має серйозне обмеження і, отже, у зв’язку з цим кілька мільйонів американських громадян, які без будь-яких медичного страхування, особою неприємних наслідків для здоров’я все завдяки затримці або у зв’язку з упущеною Охорона здоров’я / Таким чином, процедура абсолютно розширенню охоплення в напрямку незастрахованих людей поступово стає одним з пріоритетних напрямків національного значення.

Є безліч людей, всі з яких є все начебто змушені йти без будь-яких належне медичне страхування і це, дійсно, по-справжньому руйнівний криза в США в даний час. Громадяни США здається, були охоплені жорстоким циклу за останні кілька десятиліть, в яких всі внески на медичне страхування, нарешті, стала занадто недоступними більшості сімей середнього класу. Це в результаті перетворюється в нездатності людини без страховки так, щоб покрити всі витрати на медичне обслуговування, було виявлено, що в більшості випадків це виступає в якості фінансового прирікаючи конкретної сім’ї.

Економічне руйнування конкретної сім’ї повністю залежить від фактора триваючі втрати доходу членами конкретного медичного співтовариства і так як всі є свого роду пов’язав це поступово підвищується Виплати всіх медичних витрат вище і це врешті циклів назад у страховій компанії. Ця компанія, у свою чергу, то необхідно обмежити медичному страхуванню на набагато вищому рівні для того, щоб допомогти людині прикрити собою збільшення витрат на охорону здоров’я.

Кілька добре намічаються плани, а також пропозиції були висунуті як з боку політиків, що представляють як сторони острова. Деякі з цих пропозицій включають соціалізації охорони здоров’я, які можуть бути деякі, що в порівнянні з поширеною системою в Канаді. Там були також планує схвалити багато фантастичні рахунки медичні ощадні і ці плани також спрямовані на повністю розправлятися з веселими позовів, які видаються у відношенні всього медичного співтовариства.