нові технології спростити спосіб споживачі купують термін життя insurance_

Споживачі шукають інформацію в Інтернеті: інтернет-покупців може виявити абсолютно новий досвід покупки в якості носіїв страхування життя впроваджувати нові технології, щоб покрити витрати на розподіл і розвитку страхового досвід покупки для тих, хто хоче швидко процес покупки. Статистика показує, з початку 2004 року споживачі менше дивляться в телефонні довідники, оголошення і місцевий офіс агента, щоб зробити покупки авто страхування та медичне страхування. Оскільки маркетологи почали пропонувати посиланням агрегаторів онлайн ще в 1990-х роках намітилася тенденція споживчого рівня комфорту з цими онлайн-дослідження і торгових методів. Багато перевізників в сегменті страхування життя скочив на підніжку і почав пропонувати спрощені політики андеррайтингу через методи реального часу цитування двигунів, онлайн-додатків і електронного підпису. Багато з цих носіїв вже почали рекламу своїх споживчих веб-сайтів і безкоштовні номери в публікаціях і на телебаченні.

Страхування життя занадто складні для онлайн-покупки? З великою кількістю людей, що йдуть в пошукових системах Інтернету для інформації та сучасних технологій, які знижують представити андеррайтингу рази, що значно прискорює весь процес покупки, чи є дивуватися є життя компанії будуть створювати прості політики проблемою для споживачів, які хочуть отримати миттєвий котирування, застосовувати , покупку, оплатити і отримати миттєвий захист? Це дає покупцям можливість скоротити застосування і процес затвердження від декількох місяців до декількох днів або хвилин, а також підвищує загальний досвід покупки. Звичайно, не всі купують страхування життя в Інтернеті, але це не рідкість для пошуку інформації, щоб почати їх аналізі продуктів, перевізників та тарифи. Таким чином, питання: чи має технологія створює проблеми для споживачів у прийнятті рішення, який носій обрати, щоб забезпечити свої сім’ї, були затверджені і захищені? Чи є спосіб, щоб використовувати швидкість технології і ще отримати вигоду з знання агентів компаній і продуктів, і до цих пір індивідуальне обслуговування, яке агент може надати?

Технологія та віртуальної інтеграції агента: Для споживача це дійсно економить час з індивідуальним обслуговуванням. Коли споживач шукає простий онлайн терміну страхування або відповідає на пряму поштову частину, вони, як правило, спрямовані на кілька способів зв’язатися з агентом. Потім споживач зможе відповісти через 1-800 або насправді піти в агентство сайт, щоб вивчити компанію і ставки. Більшість агентств виступати в якості незалежного брокера, що представляє багато носіїв, які дає споживачеві краще перевагу в отриманні найбільш конкурентоспроможні ціни від високий рейтинг перевізника. Цей процес може бути ініційований, відповівши на кілька простих запитань здоров’я та відправка заявки запит на продукт, який відповідає їх потребам та бюджету. Агент отримує запит електронною поштою, доставка так само, як он-лайн заявку іпотека. Агент може зв’язатися з клієнтом для перевірки інформації, по телефону, заповнити заяву для споживача онлайн і представити його безпосередньо до перевізника з трохи більше, ніж телефон консультації. Залежно від носія, нещодавно захищена клієнт отримає додаток через електронну пошту для електронного підпису (для НЕ медичне страхування), через пряму поштову розсилку, або через в будинку медичного призначення, якщо справа вимагає більшого або більше андеррайтингу інформацію, таку як зразки крові і сечі. Цей спрощений процес робить захист Вашої сім’ї від трагедії простим і ефективним, і ви все ще можете використовувати агентів досвід в отриманні найбільш покриття для вашого бюджету.

Для тих споживачів, які віддають перевагу, щоб повністю робити це поодинці без вказівки агентів, вони можуть насправді купити прямо з сайту агентів з кількома обраними перевізників, які в даний час пропонують цитата до питання політики протягом декількох хвилин для здорових людей. Майте на увазі, ці типи додатків, як правило, тільки для здорових осіб, які були б стандартними або краще, так як андеррайтинг, як правило, прийняти або відхилити.

У той час багато страхові компанії продають безпосередньо споживачам пам’ятати незалежний брокер як правило, може запропонувати вам безліч варіантів, з різних носіїв верхньої гарантії того, що Ви отримуєте найдоступніший покриття для захисту потреб вашої родини, якщо ви були в змозі зробити це.