нові обміни страхування

За останні кілька років, постійного занепокоєння для роботодавців та сім’ях було те ж саме. Фабрики були контролювати свої витрати і накладні витрати, але знайти той неконтрольованим чинником зростання страхових премій. Це було те ж саме з сім’ями, які відчули жертвами. Страховики взяли свої гроші, коли їх це влаштовувало, а потім скасував політики щоразу, коли ризик вимог збільшилася. На державному рівні бюджети вже були під тиском стикаються із зростанням витрат на охорону здоров’я. Ці допоміг подолати більше держав на дефіцит. Незалежно від того, як засоби масової інформації можуть спробувати намалювати страхової галузі, як невинно, сувора реальність це працює без будь-якого почуття він може або будуть притягнуті до відповідальності незалежно від того, скільки це видовбує громадськості. Все це буде змінюватися в міру Закон Доступне охорони здоров’я 2010 йде повільно в силу.

Один із способів, в яких GOP напав на новий закон, описуючи його як націоналізованих охорони здоров’я. Для багатьох, просто за допомогою слів, як соціалістичне, націоналізація, або комуністичні достатньо, щоб засудити програму, не маючи нічого сказати більше. За винятком насправді це не зовсім так, як праве крило б ви вірите. Сутність соціалізму деяка ступінь центрального управління, який перерозподіляє ресурси для надання допомоги більш слабких членів суспільства. Крім того, новий закон децентралізує головну відповідальність окремих держав.

Закон передбачає, що уряди штатів знаходяться ближче до своїх власним народом і так краще розуміють їхні потреби. Це означає, що держави несуть відповідальність за створення нових бірж або місця страхового ринку. Як тільки встановлено, ви і малий бізнес зможе купити вашу політику в галузі охорони здоров’я. Чому це поліпшення? Тому що всі страховики будуть розглядатися у відкритому змаганні один з одним в одному обміні. Це скоріше як цей сайт, який дає вам пошук по всіх провідних страховикам у вашому штаті. Крім цього не повністю прозорим. Нинішні пошукові можна маніпулювати за допомогою страховиків, як вони запрограмувати їх відповіді. У новій біржі, страховики будуть всі повинні перерахувати їх ціни пліч-о-пліч, як на, як політик. Це дозволить вам зробити більш реалістичним порівняння і вибрати кращу пропозицію.

У цьому, держави мають більшу гнучкість на дизайн для їх обміну. Наприклад Массачусетс управління, які страховики можуть процитувати свою політику в той час як штат Юта дозволяє всім страховикам процитувати. Ваші обрані представники будуть вирішувати, що переваги плани повинні запропонувати. Вони можуть зажадати страховики пропонують переваги, відповідні наявним у трудовій діяльності або дозволяють більш базовий набір переваг. Це локальні рішення з представниками підзвітними на виборах, якщо вам не подобаються їхні рішення.

Індивідуальне медичне страхування щось настільки важливе, воно не повинно бути залишено на нез’ясовним страховиків. Ми всі зацікавлені в забезпеченні планів медичного страхування, ми купуємо пропозицію хороше покриття за розумними ставками. Якщо ми знайдемо страхової галузі як і раніше поводяться погано, ми повинні бути здатні прийняти вогонь політиків, які повинні бути введення регулювання, і замінити їх на людей, які готові, щоб захистити нас від експлуатації.
У статті розглядається нова обміни страхування тепер встановлюється держав.