нові мандати замовленні медичного страхування в нас

Восени 2007 Лаура Аллен не думаю, що закон Массачусетса вимагають, щоб у всіх медичне страхування вплине її життя. У неї була робота обслуговування клієнтів в компанії, штамп, що висвітлювали. Але тоді 42-річний сказали, що вона буде звільнено до кінця року. А завдяки новому закону держава піддавав $ 200 податкової санкції на будь-якого незастрахованих на 31 грудня 2007

Перспектива залишитися без роботи і незастрахованих був напруженим для Аллена. Вона не могла дозволити собі $ 1400 щомісячних премій COBRA для себе і свого чоловіка. Так вона називається роз’єм Орган-теле управління комплексними охорони здоров’я цієї країни програми реформ-кілька разів за допомогою вступі до медичного страхування. Вона не могла пройти, тому що лінії телефонний роз’єм були вражені жителі намагаються зробити те ж саме. “Це було розчарування”, сказав Аллен.

Зрештою, все вийшло для Аллена. 5 листопада 2007 вона почала працювати в якості реєстратора на постачання електричної компанії, яка запропонувала б медичну страховку в два місяці – якраз після встановленого терміну. Її компанія дозволити їй вступити п’ять днів раніше, щоб вона могла уникнути податкових штрафів. Прес-секретар Співдружності роз’єм, сказав Аллен міг би звернутися за звільненням труднощі.

Аллен, як і багато інших у Массачусетсі, опинилася на лінії фронту експерименту, в особистої відповідальності – індивідуальний мандат медичного страхування.

З зусиллям Массачусетс почалося в 2006 році, багато законодавців та експерти в галузі політики взяли індивідуальних мандатів як невід’ємну частину реформи системи охорони здоров’я. Кілька держав – у першу чергу Каліфорнія – розглянули законодавство в Массачусетсі стилі страхових вимог. До цих пір ніхто не прийняв заходів. Деякі держави розглядають мандати більш високим рівнем доходів жителів тільки, що збігається AMA політики.

На федеральному рівні, принаймні один законодавець вніс законопроект з індивідуальним мандатом. І демократи, балотуватися на пост президента необхідно включати страхування в їх здоров’я плани реформування системи.

Ідея цих пропозицій є те, що реформа не буде працювати, якщо всі не несе персональну відповідальність за отримання страховки. Теоретично, що вимагають, щоб у всіх покриття знижує його вартість. Премії впаде як медичний ризик поширюється серед населення, і витрати на охорону здоров’я буде зменшуватися, тому що невідшкодованої уважності будуть знижуватися, сказав Джонатан Грубер, доктор філософії, професор економіки в Массачусетському технологічному інституті і членом плату сполучення.

Мандат прихильники відзначають, що страхові вимоги, нічого не означає, якщо доступність безпосередньо не звернувся. Питання, які виникають включати скільки субсидувати покриття для людей з низькими доходами, які вигоди для мандата і як реформувати ринок медичного страхування.

Частиною плану медичного реформи системи AMA закликає до нужденним людям заробляти більше, ніж 500% від федерального рівня бідності – $ 52000 для фізичних осіб – отримати хоча б катастрофічне покриття. Ті, хто не дотримуються зіткнуться податкові санкції. Люди, які заробляють менше було б за умови дотримання вимоги лише після отримання податкових пільг або ваучери на купівлю страховки. «Важко змусити когось, хто не може дозволити собі медичну страховку, щоб купити його”, сказав Джозеф М. Хейман, MD, AMA Ради піклувальників президентом, обраним.

Массачусетс законодавці та урядовці звернулися до проблеми доступності з безліччю реформ. Держава, створене Співдружність догляд, програму, в якій приватні плани в галузі охорони здоров’я забезпечують субсидованих державою охоплення жителів, які заробляють менше, ніж 300% від федерального рівня бідності і не мають доступу до місця роботи в страхуванні. Люди, які заробляють менше, ніж 150% від бідності не платять страхові внески. Люди, які заробляють більше, ніж 300% від злиднів, мали доступ до планів, але не до субсидій.

Тим не менш, витрати на страхування все ще проблема, деякі вважають експерти. Роз’єм Радою в березні проголосував за збільшення премій за субсидовані плани на 10% з 1 липня. Участь страхових компаній спочатку запропонованих 14% походів премії.