нові заходи спрямовані на придушення незастрахованих

Нові пропозиції уряду вершити штрафи незастрахованих водіїв було з задоволенням прийнято страхової галузі в якості позитивного кроку, які допоможуть як страховика і законослухняних водіїв, які в кінцевому підсумку платити додаткові внески у зв’язку з незастрахованих.

Джим Фіцпатрік, міністр безпеки дорожнього руху, оприлюднив плани раніше сьогодні, які є останніми в ряду заходів, прийнятих уряд Брауна в спробі скоротити число людей, які ризикують водіння без страхування автомобілів.

Згідно з новими правилами, якщо володілець не заповнив форму, яка називається обов’язкове повідомлення Дорога Off, який формально означає, що автомобіль з дороги і не в стані руху, а вони несуть відповідальність перед 100 фунтів стерлінгів штрафу. За словами Фітцпатрік, свободу їй будуть надані у виняткових обставинах.

Штраф може зрости до £ 1000, якщо справа дійде до суду, а також може призвести до затиснутий або на буксирі.

“Егоїстично меншини водіїв, які відмовляються страхувати свої автомобілі зростанню премій по іншим автомобілістам і вбити або поранити тисячі людей щороку. Збільшення повноважень поліції вже означати більше, ніж 400 незастрахованих транспортних засобів захопили кожен день, але ці нові жорсткі заходи залишать незастрахованих водіїв, яким нікуди сховатися “, сказав Фіцпатрік.

Страховики вітають нові заходи
Ряд провідних діячів із страхового сектора були під рукою, щоб вітати ці нові заходи, які, як вони сподіваються зменшити фінансові наслідки, що ці водії мають на самих страховиків, а також інших клієнтів, які часто доводиться розплачуватися за незастрахованих.

“Ми підтримуємо ініціативи, спрямовані на боротьбу з незастрахованих транспортних засобів, не в останню чергу тому що він коштує 500 мільйонів фунтів стерлінгів на рік, виплачується чесних водіїв. Незастрахованих водіїв убив 160 людей на рік, так що це питання безпеки теж.” Сказав Малькольм Тарлінг від Асоціації британських страховиків (ABI).

Підтримка Тарлінг був відображений відповідь від британських страхових брокерів асоціації (BIBA), який підкреслив необхідність заходів, які будуть введені швидко.

“Дуже важливо, що пропоновані нові заходи, що робить його злочином тримати незастрахованих транспортних засобів, здійснюються швидко і з повною силою закону, так що він може вирізати прямо в центрі беззаконної незастрахованих британських водіїв. Там не повинно бути ніякого порятунку “, сказав Грем Trudgill, BIBA прес-секретар.

Був одне попередження прозвучало, хоча, з AA підкресливши необхідність гнучкості в рамках закону і що можливості для апеляції повинні залишатися відкритими.

“Там можуть бути випадки, коли літери заблукати в пошті або автомобіліст може відсутні протягом несподіваних тривалого періоду часу і просто забуває”, сказав співрозмовник агентства. У будь бюрократії все може піти не так, і не повинно неминуче призвести до £ 100 страту “, додав прес-секретар.

Департамент останніми даними транспорту, в загальній складності кількість смертей, пов’язаних з незастрахованих водіїв на 160 на рік, і близько 23 000 травм.