нові авто страхування змін до светах Онтаріо

Є кілька великих змін в які переваги страхування автомобіля буде працювати для водіїв Онтаріо. Починаючи з 1 вересня 2010 року, уряд Онтаріо через Держфінпослуг Онтаріо (FSCO) оголосила Онтаріо Положення № 34/10; який змінює порядок роботи страхування автомобіля. Уряд Онтаріо вносить зміни до страхування автомобіля Онтаріо навколо один раз на п’ять років.

Одна з найбільших змін є низькою межею медичних реабілітаційних пільг для жертв Онтаріо аварії.

При старій системі, будь, хто придбав стандартний страховий поліс був, як мінімум $ 100 000, доступних для них в медичних та реабілітаційних вигоди. Що це означає, що за старої системи, якщо ви постраждали або отримали поранення в результаті використання або експлуатації автомобіль, Ви мали право на різні медичні, реабілітаційні процедури на суму до $ 100 000. Ви мали право до $ 100000 варто фізіотерапія, хіропрактика лікування, трудотерапія, масаж, черепних сакральної лікування, Aquafit програм, психологічне консультування, соціальна робота, мови мови патології, нейропсихологічні лікування і будь-яке інше лікування розумними й необхідними в результаті ваших автомобільної аварії. Це була гарна сума грошей, яка захищала жертв Онтаріо аварії і допомагали їм на їх шляху до одужання.

Відповідно до нової системи, жертвами аварії Онтаріо отримає тільки половина їх медичне реабілітаційне переваг за тією ж ціною! При тих же стандартних авто страхування, Онтаріо отримає лише $ 50000 для медичної і реабілітаційної переваги в той час як вони використовували, щоб мати право на суму до $ 100 000 у вигляді посібників. Онтаріо по суті буде платити тією ж премії на 50% менше вигоди. Існує вибір на премію до збільшення ваших медичних / реабілітаційних покриття до $ 100,000 або $ 1100000 за додаткову плату, але я не підозрюю, що багато жителів Онтаріо буде роблять вибір на користь цього додаткового покриття. Багато хто навіть не знають про її існування, якщо їх брокер не сказати їм про це.

З мого досвіду, багато важко поранені жертв аварії пройти через $ 50000 в медичних та реабілітаційних переваги досить швидко. Як тільки ці гроші отримує перевищено, деякі жертви аварії не до кого звернутися, ні коштів, щоб заплатити за лікування.

Ще одним істотним зміною є зниженою обмеження для супутніх пільг догляду під стандартну політику страхування автомобілів Онтаріо. За старою стандартною політики, Онтаріо мали право на до $ 72000 у вигляді посібників відповідний догляд. Звідси перевагами догляду призначені для компенсації обслуговуючого персоналу для тих жертв нещасних випадків, хто може більше не піклуватися про свою власну діяльність в повсякденному житті. Деякі жертви нещасного випадку потрібна допомога купання, одягання, догляд, годування, прибирання, піднімаючи приладдя / ліки, або просто потребують контролю для забезпечення безпеки. Люди, які виконують ці обов’язки називають обслуговуючого персоналу, а гроші виплачуються їм від страхової компанії для свого часу і послуг називають супутніх пільг допомоги.

Починаючи з 1 вересня 2010 року, стандартний ліміт в $ 72000 для догляду звідси перевагами будуть скорочені в два рази до всього лише $ 36 000. Знову ж, Онтаріо будуть платити таку ж ціну за страхування автомобіля, тільки з половини переваг, доступних для них. Як і мед / реабілітації переваги, Онтаріо може платити додаткову премію за $ 72000 або $ 1072000 для збільшення вигоди відповідний догляд, але я підозрюю, що лише незначна меншість, що буде платити додаткову премію. І так само, як нові знижені межі Med / реабілітації переваги, нові знижені межа $ 36000 для догляду звідси перевагами може піти швидко, важко поранений жертв аварії.

Ніщо з цього не є гарною новиною для водіїв Онтаріо. Реальність така, що ніхто не звертає уваги на ці драматичні зміни, поки вони не були залучені в аварію. Це тільки після Вас або коханої людини стає поранений в серйозну автомобільну аварію, що ці зміни стають суттєвими і клопітно.