нові авто страхування закони і правила у Вісконсині – червень 2010

Багато водіїв у Вісконсині не повідомляються, але нові закони Автострахування чинності з червня 2010 року. Це має велике importantce осмислити нові закони. Не відповідає, незалежно, якщо це випадково, буде означати, що вам доведеться зіткнутися штрафи і будуть оштрафовані. Пройдіть у наступну статтю про Вісконсині автострахування дуже ретельно і запобігти непотрібну головний біль.

Страхування автомобіля в Вісконсін – мінімальні межі

Мінімальні межі Автострахування, відповідно до нового закону штату Вісконсін, є ::

$ 50,000 – тілесних ушкоджень або смерті однієї людини
$ 100,000 – тілесні ушкодження або смерть двох або більше осіб
$ 15 000 – пошкодження майна третіми особами

Незастрахованих (UM) і Underinsurande автомобіліста покриття (UIM), обов’язкові на додаток до травми Bodyli (BIL) і Відповідальності за шкоду власності (PDL). Межі цих типів покриття є:

$ 100,000 – тілесних ушкоджень або смерті однієї людини
$ 300 000 – тілесні ушкодження або смерть двох або більше осіб

Покриття Страхування автомобіля пояснив.

BIL НЕ не забезпечує захист для Вас або Ваших пасажирів. Якщо ви випадок автомобільної аварії, BIL забезпечує прикриття для інших людей, яких ви багато поранено. Коротенько пояснив, він допомагає захистити Вас від своїх претензій за медичні рахунки, втрати заробітку, болю і страждань або інших втрат. BIL зазвичай вистачає членів вашої родини, які викликають автомобільної аварії або навіть той, який був за кермом Вашого автомобіля з дозволу. Варто повторити, що він не буде забезпечувати прикриття для власних травм.

Відповідальність за шкоду власності забезпечує прикриття для чужого майна яких ви, можливо, пошкоджений в автомобільній аварії. Само собою зрозуміло, кришки обмежується сумою, вказаною в полісі. Варто відзначити, що такі предмети, як ліхтарні стовпи та світлофори, які належать уряду, поширюються також під PDL. Аналогічно Біл, Pdl призначена тільки для покриття збитків інших людей не свої власні.

Якщо ви потрапили в автомобільну аварію в штаті Вісконсін, і ви не винні, це важливо мати незастрахованих і undersinsured охоплення. Статистика ясно показує, що більше людей, ніж будь-коли за кермом без необхідності страхування в штаті Вісконсін. Знаючи, що ви захищені від інших безвідповідальності водіїв, змусить вас почувати себе більш захищеними. Навряд чи варто його виплати великі гроші за медичні рахунки і потім, щоб подати до суду на страховки або застраховано недостатньо водія.

Як знайти дешеве страхування автомобілів в штаті Вісконсін?

З новими законами, багато людей, безумовно, помітили зростання їх платежі автострахування. Цілком природно, для страхування автомобілів в штаті Вісконсін, щоб піти, якщо більш високі ліміти і додаткове покриття не потрібно. Ось чому це навіть більш важливо, щоб навколо магазину, так що ви можете знайти кращі цитати для вас. Переконайтеся, що ваш автомобіль має всі елементи безпеки, який страховий компанії шукають. Якщо ви високого ризику драйверів, подумати про прийняття оборонного класу водіння – ви будете вражені, наскільки це зменшить ваші премій. Ви повинні отримати авто страхування котирування від різних компаній. Настійно рекомендується, щоб отримати принаймні три цитати з різних страхових компаній. Ви можете бути вражені різницею з страховики використовують різні формули для розрахунку премій.