нові АФН режиму для страхування подорожей

Як з фінансових послуг, нарешті, сповіщає нові правила для керівництва продаж страхування подорожей, багато людей, безумовно, вітають це нововведення. У тому ж ключі багато людей можуть бачити його в якості контрпродуктивно і непотрібним.

Правила, маючи намір забезпечити більш високий рівень захисту, а також керівництво для людей, що приймають страхування подорожей у Великобританії, тарифікується набути чинності з 1 січня 2009 року. Але етапі представляється повністю встановленого для зльоту.

Через пару тижнів “FSA буде кидати двері відкритими для додатків, які будуть відправлені до на тих, хто хоче бути зареєстрований з ними в якості членів або представників посередників. Це необхідний крок, щоб вони могли продовжувати продаж політику, як це передбачено новими правилами.

Чому нові правила, можна запитати? Було відзначено, що мандрівники завжди в кінцевому підсумку з неправильної політики в результаті неналежного консультування. Зрештою люди, які очікують, щоб знайти певні функції у своїй політиці дізнатися, що такі речі, які не є частиною угоди. Ця проблема виникає через те, що туристичні агенти зазвичай продають мандрівники страхового поліса в комплекті з святами.

Крім того, у разі виникнення спорів, де все пішло не так, було встановлено, що мандрівники часто виявили, що вони не були надані той же рівень захисту.

Досліджуючи вимоги і обставини їх регулюючого органу дійшли висновку, що співробітники туристичного агентства продажу політика не звичайно навчаються для роботи. І страхувальники не були належним чином розповів про план політичних продаються на них, приймаючи його.

Ці дані повідомив рішення внести поправки в правила і зробити її обов’язковою для туристичних агентств, щоб зареєструватися в повноваження в якості членів або представників посередників, щоб мати можливість продати кришку. Це зажадає формального навчання для співробітників, яким доручена відповідальність продавати страховки для мандрівників.

Як багато, як основною метою є забезпечення більшого захисту клієнтів і задоволення, зміни призведуть до більш високого рівня професіоналізму у продажу страхування подорожей. Більше того, це допоможе у запобігання ймовірного кризи, яка може виникнути в результаті продажу неякісної або неналежної кришка для мандрівників.

Але нова влада не прийде без опозиції. Хоча багато хто стверджує, що це своєчасне та належне, є групи, які думаю, що це буде не тільки відняти бізнес від їх філій, але він також буде підривати ентузіазм серед мандрівників придбати кришку. Асоціація британських страховиків Подорожі (ABTA) є одним з тих, з такою вірою. Представник ABTA нещодавно попередив, що цей крок може вплинути як на агентів і людей, що приймають страхування подорожей, що веде до зниження продажів. “Є сюрпризів. Деякі з наших членів, швидше за все, припинить продаж страхових і менше людей буде подорожувати з страхування “, він цитувався кажу.

Якщо такі претензії виявитися реально чи ні ще належить з’ясувати. Що дуже важливо на даний момент після дати вильоту та препарати на землю. FSA директор з питань політики та теми, Ден сказав Уотерс, що фірми було рекомендовано застосовувати задовго до початку новою схемою.

«Положення тільки сім місяців, і фірми повинні переконатися, що вони повністю готові. Ми починаємо приймати заявки в наступному місяці і фірми радять застосовувати рано, щоб гарантувати, що вони готові в гарний час для початку нового регулювання в січні наступного року “, додав він.

Як ми очікуємо ці правила набудуть чинності, це сподівався бажані результати будуть досягнуті, тим більше, пан Вод заявили, що їхні правила були розроблені, щоб забезпечити захист для клієнтів.