нового медичного страхування законопроект акт класу

Сенат США збирається прийняти далекосяжні охорону здоров’я капітальний ремонт, які могли б призвести до нової програми державного страхування, які будуть допомагати інвалідам і літнім людям залишатися у своїх будинках. З урахуванням сказаного, критиків заходи будуть категорично проти нього, а також ставлять під сумнів його доцільність та загальну вартість. Ця пропозиція не отримали інтенсивне кількість контролю, що у віданні держави медичному плані охоплення була в останні кілька місяців, що було вигнали з медичного законодавства Сенату і, ймовірно, не будуть повернуті в остаточному проекті рахунок.

Однак, незважаючи на заходи, що критики називають безоплатній законопроект, який тільки погіршить Федерального казначейства міцний боргових проблем, прихильники класу (громади, яка проживає допомоги обслуговуванням і технічною підтримкою) закону вважають, що це вирішальний проект, який давно пора запуску, оскільки він був виступають покійного сенатора Едварда Кеннеді кілька років тому.

Біллу або рахунок?

Сенатор Чарльз Грасслі зокрема звертає увагу на ток Сенаті в грудні минулого року 2009 року, що, коли клас закону стане законом, додатковим і непотрібним тягарем будуть кинуті на плечі середнього платника податків, до того, що, коли клас закону не вдається, основних фіскальних катастрофа відбудеться. Тим часом, прихильники законопроекту наполягають, що це акт, який повинен стати закон, тому що його життя переваги в економії для інвалідів, бідних, і літніх людей, і це може навіть врятувати країну мільярди доларів у страхових Medicaid для незаможних .

Якщо говорити більш конкретно, прихильники стверджують, що це було б краще для людей з обмеженими можливостями, щоб отримати довгостроковий догляд, який дозволяє їм залишатися на місці в своїй резиденції, а не вибирати стандарт установах, яка зазвичай поставляється за більш високою вартістю. За умови, що акт стає успішним, він може утвердитися в якості економічно ефективного та благодійних законом для громадян похилого віку та інвалідів у всьому світі.

неповний допомогу

Ларрі Міннікс, виконавчий директор AAHSA (Американська асоціація будинків і послуг для старіння), вважає, що клас є актом в законопроект реформи охорони здоров’я, що це революційні і новаторським у своєму власному праві. Що
більше, тому що інвалідам та престарілим через Medicaid потенційно рости протягом наступного десятиліття або близько того без нової програми, він вважає, що добровільна, грошових виплат-нагородження КЛАС Закон повинен бути прийнятий заради нещасних громадян Америки.

Запропонована Сенатом на клас акту в основному працює так: робочі передбачені для відправки щомісячний внесок, щоб купити охоплення, як правило, через свого роботодавця. Вони повинні платити в програму протягом п’яти років, принаймні для того, щоб претендувати на переваги-який, як вважають, не менше п’ятдесяти доларів на день і бере на себе безпартійний Бюджетного управління Конгресу, щоб досягти до сімдесяти п’яти доларів на день .

Сенатор Том Харкін від допомоги Сенату (охорони здоров’я, освіти, праці і пенсій) комітет повідомив, що клас акта є надійним пропозицією, яка може принести про наймання медсестрою протягом декількох годин, щоб допомогти інвалідам з їх ритуалами вранці і повсякденні працюють. Він також показав, що покійний сенатор Кеннеді хотів, щоб акт бути включені в спірній реформи охорони здоров’я, а також.