нововведених Medicare Довідкова плани

Більшість людей в даний час отримують зарахований до будь-якої страхової Medicare план медичного обслуговування, що надаються урядом за безпеку свого майбутнього. За рахунок лікування в лікарнях, значно підвищився, і це стало справжньою проблемою для громадян старшого. Старий віці люди не мають можливості працювати і заробляти необхідні гроші на їх лікування і за рахунок цього вони повинні зіткнутися з серйозними проблемами. Введення медичного страхування Medicare плани hashelped мільйони громадян старшого досі, уряди багатьох розвинених країнах і країнах використовують цих планів медичного страхування, в даний час для простих людей, щоб мати забезпеченого майбутнього. Проте, плани Medicare не покриває весь медичний рахунок лікування людини і залишає величезний розрив. Іноді це призводить до серйозних неприємностей для безпорадних літніх людей, як вони повинні стиснути свої кишені, щоб оплатити решту рахунок. Там залишаються деякі прогалини в змозі розкрити між оригіналом і точні медичні рахунки до оплати, який досить важко для будь-якого звичайного людини, щоб заплатити. Це призвело до введення Medicare Довідкова Insuranceplans; які інакше відомий як Медігеп планує, оскільки вони охоплюють проміжок, надісланий політики Medicare.

Medicare плани Довідкова Страхування продаються і управляються приватними медичними страховими компаніями, і ці компанії виплатити необхідну суму грошей для покриття пробіл, надісланий плани Medicare. Хоча приватні компанії надають ці плани Medicare додаткового страхування, вони не можуть змінити їхні правила встановлюються урядом. Ці правила не можуть бути змінені ні за яких обставин. У загальній складності було 12 Medicare Довідкова страхування plansdenoted першим 12 англійського алфавітів, починаючи від плану до плану L до минулого року, але ще два планів, M плану і плану N beenintroduced були останнім часом. Ці два плани забезпечують більше можливостей, ніж попередні плани, але вони коштують дорожче, ніж ті, попередні. Кожен з цих планів Медігеп мають різні властивості і забезпечують окремі приміщення. Люди можуть придбати будь-який з цих 14 Medicare Довідкова планів у відповідності з початковим планом Medicare вони записався.

Тим не менш, будь-яка людина не може купити будь-який з цих Medicare Довідкова плани, якщо він або вона не має оригінальну здоров’я Medicare страхової план. Medicare Довідкова плани призначені для подолання розриву, надісланий план Medicare і, отже, вони просто неактивні без політики Medicare. Людина повинна підпадати під план або план Б політики originalMedicare, щоб отримати право на будь-який з 14 Medicare плани Довідкова. Роботу приватних компаній, щоб продати ці політики до простого народу і забезпечувати необхідні умови. 14 Плани Medicare доповнення страхування є досить корисним для старших громадян; ці плани забезпечити достатню фінансову підтримку, коли початкові плани Medicare не відповідають, і люди відчайдушно потребують грошей. Розрив, що ці плани Медігеп медичного страхування заповнити заощадити багато грошей і позбавляє людей від фінансових проблем.