нових випускників коледжу боротися з медичним страхуванням Стів Twedt

Дзвінок для пробудження випускник Мередіт Джонсон прийшов, коли її сусід по кімнаті Університету Піттсбурга зрозуміла, що занадто довго чекали, щоб запланувати зубного лікаря, щоб видалити три вплив зуби мудрості. Вона ніколи не міг отримати, поки після закінчення школи, коли вона є диплом, але не мають медичної страховки. EasyToInsureME інтернет окремого джерела медичного страхування

“Вона сказала, що не знає, як розплатитися за це”, сказала пані Джонсон, 22, який визнає, вона не дала медичного страхування багато думав до цього.

Тепер, після переїзду додому в Нижній Меріон, округ Монтгомері, пані Джонсон працює неповний робочий день в якості офіціантки, робота без будь-яких вигод. Коли мова заходить про страхування, вона зізнається: “У мене є низькосортні паніці збираюся.”

Керрі Поттер, 21, який закінчив університет Point Park суботу, каже, що вона “в жаху” від перспективи, що не мають роботи і не мають медичної страховки. Вона хоче працювати, але каже, що вона, можливо, доведеться дивитися на аспірантуру замість цього.

“Я хотів би зробити це тільки для медичного страхування, яке є сумною реальністю”, сказала вона.

Вниз по вулиці, тим часом, скоро-к-бути закінчив Емілі Dearring, 23, планує переїхати додому з мамою в місті Колумбус, штат Огайо, поки її Інститут мистецтв Піттсбурга ступеня не допомагає їй землі графічні роботи дизайн. Необхідні стоматологічних робіт, що змушує її носити фіксатор, доведеться почекати.

Закінчення коледжу може означати початок великих турбот у будь-який час.

У цьому році може бути особливо важко, тому що, при посадці хорошу роботу, може бути, у верхній частині списку занепокоєння випускників, медичне страхування за ним. Фонд сім’ї Кайзер повідомлялося в минулому році, що дорослі від 19 до 29 мають найвищу швидкість незастрахованих будь віковій групі.

Однією з причин є те, що в США система охорони здоров’я заснована на страхування, що надаються роботодавцями. У кращі часи, робіт початкового рівня з страхових виплат є рідкістю і часто покриття не померти протягом декількох місяців. Цей рік не кращі часи.

Коли група Західної Пенсільванії університетів, коледжів і коледжів провели свою щорічну ярмарок вакансій в Піттсбурзі міні-футбол Арена навесні цього року, менше половини звичайної кількості потенційних роботодавців прийшли.

“Багато з них були просто говорити з людьми. Їх там не було, щоб найняти будь-кого,” сказав Тоні Лінна, співдиректор кар’єри послуги на Слизький Рок Університету.

Попередні результати опитування студентів раніше цього місяця Національна асоціація коледжів та роботодавців знайшли 19 відсотків студентів літнім людям, які застосовуються для роботи була робота вишикувалися після закінчення школи, у порівнянні з 25 відсотками рік тому.

Стандартне положення обхідний шлях для нових випускників в тому, щоб залишитися на своїх батьків страхування, дорогі сама по собі, але це передбачає, батьки як і раніше мають свої робочі місця. Навіть якщо це правда, деякі випускники кажуть, що вони не хочуть бути постійним фінансовим тягарем для їхніх сімей.

“Я хочу бути дорослим. Я хочу бути сам по собі,” говорить пані Поттер, який складається з трьох молодших братів і сестер ще вдома в Shaler.

Які є альтернативи? EasyToInsureME.com пропонує страхування на 2 долари в день з 2-го найбільша компанія медичного страхування в країні

Point Park цього року пропонує короткострокові медичне страхування для нових випускників через Іллінойсі CampusConnexions Марш, який дозволяє випускникам продовжити школу медичного страхування протягом 12 місяців, поновлюваних джерел ще на два роки.

Щомісячні премії, як правило, менше, ніж $ 150 плюс $ 500 франшизи. План покриває витрати на лікування травм, включаючи госпіталізацію. Регулярне відвідування лікаря не покриваються.

Індивідуальні плани є ще одним варіантом для нових випускників. Інтернет EasyToInsureME страховий брокер може підключитися місцевих випускників з високим податком ($ 5000 до $ 10 000), низький-преміум ($ 35 до $ 55 на місяць) політики.

Інтернет-компанія також пропонує випускникам враховувати кілька факторів, таких, як говорили зі страховим агентом, якщо вони мають вже існуючі хронічні захворювання, ознайомлення з термінологією страхування і з урахуванням короткострокових планів страхування, які зазвичай тривають шість місяців, щоб виграти час, в той час як пошук роботи .

Тим часом, adultBasic Пенсільванія Департамент страхування здоров’я плану для незастрахованих, яке охоплює рутинної лікарів відвідувань, госпіталізації та відвідувань відділення швидкої допомоги при нещасних випадках, мається лист очікування більш ніж 200 000.

Ті, хто відповідають вимогам і доходи знаходяться на листі очікування можна отримати той же обхват, якщо вони можуть заплатити в середньому $ 330 щомісячної премії, поки пляма не відкриється, сказав прес-секретар відділу страхування Rosanne Placey. Як тільки в програмі, щомісячні премії середньому близько $ 35.

У порівнянні з COBRA платежів, це може звучати як гарна угода. Але це не те, що новий випускник коледжу обов’язково хоче думати про.

“Це дорослі речі. Це речі ваші батьки”, сказала пані Джонсон. “Це одна з тих речей, які ви будете мати, щоб зберегти для це не забавна річ. Це не як збереження для автомобіля.”