новий спосіб знизити вартість медичного страхування

Здається, що кожен день з’являються статті про зростаючої вартості медичної страховки, велика кількість людей, які не мають медичної страховки, і наша система фінансування медичної допомоги, яка не працює і потребує ремонту або заміні.

Що не повідомляється є те, що з 1 січня 2004 року сталася новий спосіб фінансування медичних витрат, які різко знижує витрати на медичне страхування в порівнянні з традиційними формами медичного страхування. Назва цього радикально новий підхід до фінансування охорони здоров’я є: медичні ощадні рахунки, або HSAs.

Медичні ощадні рахунки поєднують план медичного страхування, який буде оплатити медичні витрати після того як пацієнт заплатив кілька тисяч доларів за медичну допомогу. Унікальною особливістю цих високих початкових (“висока франшиза” в страхуванні говорити) медичного страхування є те, що пацієнт може відкрити IRA-як податкові сприяння ощадного рахунку для фінансування франшизи. Коли хворий пацієнт може зняти гроші з ощадного рахунку охорони здоров’я без будь-яких податкових кари.

Як дощовий день фонд, людина на HSA кладе гроші в сторону в його / її власний ощадний рахунок на додаток до виплати премії медичного страхування на страхування, які будуть платити, коли відбувається катастрофа. HSA-сумісних медичного страхування є менш дорогими, ніж більшість інших медичного страхування, тому що вони тільки починають платити за лікування після того як пацієнт взяв на себе кілька тисяч доларів медичні рахунки.

Загальну вартість низька вартість медичного страхування і компонент HSA заощадження, ймовірно, стільки ж або менше, ніж вартість традиційного плану медичного страхування, який починається оплати медичних рахунків негайно. Велику економію в планах HSA за трьома напрямками:

1) Гроші, вкладені в автомобілі HSA економії залишається в лузі застрахованої особи, поки не використані для оплати кваліфікованих медичних витрат;

2) кошти, внесені на рахунок HSA заощаджень відрахування від федеральних податків на прибуток – також багато штатів дозволяють вирахування податку на прибуток внески HSA, і,

3) застрахованій особі платить менше на медичне страхування в страховій компанії.

Більшість людей піклуються тільки про вартість медичного страхування, коли вони повинні заплатити премію (тобто щомісячна плата за страховку.) Це відноситься до окремих осіб і сім’ям, які купують їх власної політики, а також компанії, які закуповують медичну страховку від імені працівників та їх сімей. HSAs найкраще підходять для цих людей – з кожного долара, вони економлять на премію перебування на їх кишеню.

HSAs пропонуємо унікальну можливість для роботодавців: вони можуть частково або повністю поповнити рахунок HSA економії для співробітників, охоплених сумісний план медичного страхування. Співробітники можуть також зробити податком внески на власний рахунок HSA – до максимально допустимого в IRS.

Так, роботодавець, який може заощадити $ 150 – $ 200 на місяць на одного працівника могло б сприяти $ 75 – $ 100 євро на місяць на рахунок співробітників HSA, отримати податкове вирахування і як і раніше витрачають менше грошей в цілому по медичному страхуванню, ніж вони витратили б на традиційному медичному страхуванні план для своїх співробітників.

Співробітники, як цей механізм, тому що гроші зараховані на їх рахунки HSA стати їх негайно (тобто жилет негайно.) Негайного повного наділення для співробітників також допомагає тим, компанії, що не мають пенсійні рахунки (наприклад, 401K план.)

Грошових коштів на рахунках HSA може використовуватися в немедичних витрат у віці 65 років, не податкова санкція. Багато співробітників розглядають це як можливість накопичити багато грошей для їхнього виходу на пенсію – за умови, що вони залишаються здоровими. Якщо вони хворіють є гроші, щоб заплатити за медичні витрати.

HSAs – новий спосіб зменшити витрати на фінансування медичної допомоги.