новий малюк на блоці індексуватися універсальної життя

Страхування життя в цілому була навколо протягом більше 150 років. Універсальна Життя була введена на початку 1980-х. Універсальна Життя пропонується можливість збільшення або зменшення премії та з нагоди втрати годувальника і зараховуються грошові цінний кожен рік з поточної процентної ставки. Мінлива подальшого життя, що дозволило політику власників вкладати свої грошові значення в акції. Всі три мають свої плюси і мінуси.

Тепер є новий малюк на блоці: індексуватися Універсальна Життя.

Ось основні особливості:

1. Проіндексований Універсальної Життя (IUL) схожий на Універсальній Життя (UL), премій і допомог у разі смерті гнучкі. Ви можете збільшити або зменшити премії, або навіть зупинити їх у цілому. У міру зміни ситуації, ви можете збільшити або зменшити (за умови страхові) з нагоди втрати годувальника.

2. IUL схожа на життя змінної (VL) або змінною Універсальної Життя (VUL) грошова вартість заснована на збільшення однієї або декількох фондових індексів. Найбільш поширеними є DJIA, NASDAQ 100 і S & P 500.

Мінлива контрактів життєвого дозволяють прямі інвестиції в акції, так само, як взаємний фонд. Універсальний проіндексований життя політика не прямо інвестувати в акції, так що вам не мають такий же ризик недолік. Страхова компанія приймає на себе всі ризики.

Якщо індекс, який ви обрали йде вгору протягом певного терміну (зазвичай один рік), ваша грошова вартість підвищується. Проте, якщо індекс йде вниз, ваша грошова вартість або не змінюється або приписують мінімальну гарантовану відсоткову ставку, тобто 2%.

3. Як здорово, що? Якщо ринок йде вгору, ви отримуєте можливість брати участь у рості. Однак, якщо ринок іде вниз, ваш рахунок не знижується, вона залишається тією ж самою. Це стає ще краще. Будь-який прибуток замкнені дюйма Вони ніколи не може бути відібране в рахунок майбутніх зменшується на ринку. Це як ходити вгору по сходах. Якщо ринок йде вгору, ви зробити крок вгору, якщо ринок іде вниз, ви залишайтеся на місці.

4. Проіндексований Універсальна Життя тільки навколо протягом кількох років. Лише деякі компанії пропонують цю контракту. Тим не менш, з 2000 року щорічні темпи зростання для цього типу політика була 24%.

Коли ви говорите з вашого життя страхового агента про IUL, є кілька нових термінів, які Ви повинні розуміти:

1. варіанти кредитування

Кредитування варіанти математику за як страхова компанія визначає, скільки довіра до ваших грошової вартості в кінці кожного періоду кредитування. Двома найбільш поширеними є точки до точки та середньомісячним.

Точка-точка дивиться на значення фондового індексу ви вибрали на початку кожного страхового року і порівнює його зі значенням в кінці точка-точка періоду. Як правило, це один рік, але може бути 2 або 5 років, залежно від вашого вибору контракту.

Що б не сталося в проміжному не має значення. Ви могли б мати дуже високі темпи зростання, якщо ринок і відповідний індекс є сплеск зростання протягом останніх кількох місяців строку. З іншого боку, ви могли б у кінцевому підсумку з здорової втрати, якщо індекс приймає занурення у другій частині вашого терміну з тим, що в звичайний інвестор буде посилення за рік.

Щомісяця методом середньому займає читання індексу кожного місяця. Потім, в кінці року, складає їх і ділиться на дванадцять. Цей підхід має тенденцію згладжувати коливання.

Який з них краще? Це залежить від вашої терпимості до ризику і, як ринок виконує в строк вашої політики. Так як поліс страхування життя є довгостроковим завданням, в реальному світі і повинні в кінцевому підсумку про те ж протягом тривалого періоду часу.

2. Рівень участі

Участь це відсоток приросту індексу зараховані на Ваш індексованих Універсальна життя політику щороку. Це може бути, наприклад, 55%, 80%, 100% або 135%. Будь-яка дана процентна ставка не обов’язково краще, ніж інший. Це просто спосіб страхової компанії факторингу в їх ризик падіння і є компонентом, який дозволяє звести зменшення грошової вартості, якщо ринок іде вниз.

3. верхня процентна ставка

Ставка капіталізації максимальної норми прибутку страхової компанії кредит вашу політику щороку. Наприклад, якщо ставка капіталізації становить 12%, а індекс ви вибрали піднялися на 10%, ваша політика приписують 10% приросту. Проте, якщо індекс збільшився на 15%, ваша політика приписують 12%, ковпачок. Не всі індексовані Універсальні договори життя мають кришки. Участь ставок і ставок капіталізації працюють в поєднанні один з одним.

Проіндексований Універсальна Життя це захоплюючий новий підхід. Якщо ви шукаєте норма прибутку, яка вище, ніж традиційні все життя або універсальної життя, але не хочуть, щоб ринковий ризик змінної життя, індексовані універсальної життя може бути для вас. Той факт, що грошові значення засновані на продуктивність фондового ринку, в поєднанні з функцією, яка запобігає програє і замки до складу доходів має бути достатньо, щоб виправдати подальші дослідження.