новий кодекс практики для автомобільної промисловості

Мало хто задоволення того, щоб взяти свій автомобіль в гараж на обслуговуванні або ремонті. Протягом багатьох років гаражі, склалися погані репутації всієї галузі у зв’язку з історіями погане обслуговування і величезних рахунків. Ця репутація була підвищити на висвітлення в пресі і стало важко для тих гаражів, які надають хороше обслуговування потиснути зображення. У ці важкі економічні часи драйвери були також недопущення їх автомобіль в гараж і отримання ремонту за високої вартості, що може призвести до проблем, далі вниз по лінії. Щоб допомогти впоратися з цією проблемою автомобільної промисловості Страхування розробила звід правил, який він нещодавно розпочав у серпні. Кодекс практики розроблена, щоб дати гаражів універсальних стандартів, за якими працювати.

Це має допомогти відновити віру клієнта в послузі, що надається гаражів і заохочувати їх, щоб взяти у свої машини, як тільки їм це необхідно. Це не є обов’язковим для гаражів дотримуватися коду, але є надія, що поглинання буде високою і привести до зміни репутації галузі. Диск за створення справжнього кодексу практики прийшли з Національної ради споживачів, які знайшли через дослідження, які погано ремонтних робіт на автомобілях водіїв коштував мільярди фунтів стерлінгів на рік. Звіт, написаний Споживчі Національна рада запропонував, що нинішня практика несправедлива і висунув, що автомобільної промисловості повинні підлягати схваленню з боку Управління з добросовісної конкуренції або регулюються правовими законодавчими органами.

Доповідь викликала відповідь у вигляді співробітництва між Товариство виробників і продавців автомобілів з численними іншими інтуїції в торгівлі та положень цього кодексу був сформований. Сфера дії Кодексу далекосяжні і охоплює всі аспекти роботи з гаражем стандарти ремонті та обслуговуванні того, як гаражі реклами для бізнесу і те, як вони управляють своїми співробітниками. Так як він охоплює більшу частину повсякденній роботі з гаража вона повинна допомогти дати споживачам шматок увазі, що з ними поводяться справедливо і платити за якість роботи. Якщо клієнт як і раніше залишаються незадоволені рівнем обслуговування, яке вони отримали те код також поширюється на те, яким чином скарги обробляються і вирішені.

Для гаражів, щоб мати можливість дотримуватися кодекс вони повинні платити щорічний членський внесок, а потім додаткова плата за кожен раз, коли вони перевіряються. Ці інспекції на місці для того, щоб гаражі відповідно до стандартів Кодексу та проводяться на регулярній основі. Там вже було значне поглинання гаражів, які бажають уніфікувати свій бізнес з Кодексу та сприяти цей факт для своїх клієнтів. Для водіїв, які хочуть дізнатися, які гаражі вже підписали до коді є можливість пошуку за кодом сайт практиці автора. Дана інструкція не перший на місцях ознайомитися з автомобілебудування. Наприклад постачальників автострахування необхідно дотримуватися кодекс для того, щоб рівень надаваних ними послуг є адекватною. Хочеться сподіватися, що це кодекс практики для гаража забезпечить ту ж послугу.