новий будинок страхування пропонують винагороду лояльності клієнтів, звіти загальнонаціональної

Національна Building Society, оголосила, що вона пропонуватиме знижку 20% відразу, а потім у наступному році на поєднанні будівель і зміст страхування в якості нагороди за лояльність своїх клієнтів. Якщо новим клієнтам придбати послуги в Інтернеті, вони отримають додаткову 10% знижку, компанія заявила в нещодавній доповіді.

“Ми віримо в наданні нашим клієнтам довгострокову гарна якість, і наше останнє речення страхування житла не є винятком”, сказав Робін Бейлі, директора зі страхування Національна автора. “А також знижка 20% на комбінований будівель і Обкладинка зараз, ми також зобов’язуємося надання 20% від премії в наступному році, якщо ці клієнти хочуть відновити свою політику через рік. Вибравши Страхування житла Національна автора, клієнти можуть бути впевнені, що вони не тільки користуються відмінною турботи про клієнтів, але і були винагороджені за їх постійну лояльність “.

Спеціальна пропозиція страхування житла не буде доступна до 31 липня 2008 року. Національна далі повідомляє, що клієнти, які об’єднують свої будівлі і зміст страхування покупки разом отримаєте знижку 20% зараз і 20% знижку на свої премії в наступному році, а також, якщо вони відновлюють як політик разом. Суспільство також пропонує ще 10% економії для нових клієнтів при покупці онлайн. У звіті не передбачено, однак, що 10% онлайн знижка віднімається з переглянутих премії після 20% знижка була застосована. Ці знижки буде вирахувана з окремих послідовно премії клієнта.

У звіті компанії ключові особливості національного страхування житла були викладені. Відмінні особливості включають в себе ніякої додаткової плати для клієнтів, що оплачують щомісяця шляхом прямого дебету, вкриті вартості тимчасового проживання, якщо будинок клієнта стає безлюдною через застрахованої збиток, необмежені будівель покриття для відповідних властивостей, до £ 1000 варто покриття для утримання в саду, покриття для випадкового пошкодження обладнання домашніх розваг, покриття для MP3-плеєрів та завантаження музики, до £ 500 коштує покриття для холодильника і морозильної камери змісту і суми покриття для речей студентів в той час як в університеті або коледжі.

У доповіді Національна подальшому перераховані додаткові доповнення для клієнтів “бажаючих адаптувати свої будинки страхування відповідно до їх індивідуальних потреб.” Це можуть бути 24-годинний будинок невідкладної медичної допомоги в £ 4,50 на місяць, до £ 50000 правову допомогу на £ 1,50 на місяць , покриття для випадкових ушкоджень, а покриття для особистих речей.

Компанія робить повторити, що якщо клієнт скасовує їх будівлях або зміст страхування протягом першого або другого року покупки, Nationwide залишає за собою право видалити знижку від залишився терміну дії гарантії. Крім того, вони передбачають, що знижки, зазначені у звіті, не застосовується до додаткових аварійного будинку і легальним прикриттям допомоги, і що обидві пропозиції можуть бути зняті в будь-який час.

На додаток до національних будівель і вмістом охоплення послугами, які вони пропонують придбати окремо, в заяві компанії також розповів про інші пропозиції через свої продукти страхування житла. Деякі викладені у нещодавно опублікованій доповіді, включають 10%-ве збільшення рівня страхової суми протягом 30 днів до і після весілля, цивільні партнерства, дні народження та релігійні свята, до £ 500 Кришка на гроші в будинку, до £ 500 Кришка для заміни ключів від будинку і замки, кредитні карти, безкоштовний 24-годинний юридичних, медичних, консультування і податкові консультації ліній допомоги, до £ 500 Кришка для речей відвідувачів, і до 5000 фунтів стерлінгів кришкою для домашнього офісного обладнання. Інші послуги та додатковими умовами для тих, перерахованих в доповіді можна знайти на веб-сайті в національному.