нова модифікована концепція плани Медігеп страхування

Медігеп план медичного страхування також називається, як Medicare Довідкова Страхові плани, тому що сказав план розроблений на додаток до висвітлення Отримати здоров’я Medicare план страхування та мостів кришку охоплення. Насправді власників полісів страхування Медігеп план має деякі додаткові витрати на охорону здоров’я, які не підпадають під звичайні правила Medicare і користується кращою масштаб об’єктів від медичної страхової компанії з точки зору компенсації та виплати. Однак слід пам’ятати, що політики Medicare ніколи не платить за всяку ціну, щоб отримати Медігеп план і в той час як у вимозі, Medicare політики платить свою частку в плані виплат і Медігеп політики платить свою частку на благо бенефіціара відповідно до його / її заздалегідь вирішив політики плану.

Політики Medicare виключно відрізняється від політики, тому Медігеп Medicare страхування допомагає страхувальнику, щоб насолодитися Medicare вигоди, але Медігеп політики використані на додаток до медичної переваги покриті політики Medicare. Тим не менше, політика Медігеп строго регулюється федеральними та державними законами і сказав політик чітко визначені як Medicare доповненню планів страхування.

Медичні плани доповнення страхування були спочатку введені в 1992 році і з тих пір літаки залишаються незмінними з довгого періоду часу. Після первісної стандартизації плани Медігеп страхування, всього 12 типів політичних планів були представлені на ринку, щоб бути продані ПРИВІТ страхових компаній тільки. Ці плани були позначені на рівні L і кожен з цих планів містити деякі переваги, відрізняються один від одного.

У зв’язку з вимогою складній ситуації деякі великі зміни та інкорпорації в Медігеп страхові плани були на картах. Згідно з останніми поправками регулювання федеральних законів управління Медігеп страхових планів детально увібрав в себе частину-D програми є існуючий план охоплення медичним [D позначає Програма з наркотиків] і ввели новий план охоплення плани Medicare Advantage. Останні зміни в плани Медігеп страхування набуде чинності з 1 червня 2010 року за конкретних змін, які накидав нижче.

Частина хоспіс у страховий поліс Medigap виступає за амбулаторною відпускаються за рецептом ліків, співстрахування тимчасового відходу для пацієнтів, згідно з новою поправкою Медігеп політики Хоспіс неповний будуть покриті за рахунок Базове покриття благо Медігеп плани. План До план страхування Медігеп буде піклуватися про 50% цих витрат та плану L буде охоплювати 75% від цієї вартості.

Деякі нові страхові плани Медігеп охоплення знаходяться у використанні і ці плани План М і N. План План медичного D і G відповідно будете насолоджуватися різними перевагами на поліси, видані після 1 червня 2010 вперед, ніж старі існуючу політику щодо плану D і G . План E, I, H, J і більше не буде, але будуть продані існуючим страхувальників будуть користуватися свободою в роздріб свої плани діяльності.

Medicare доповнення страхування компаній повинні зробити план і доступні альтернативи, або E плану або плану F повинні бути доступні для кожної страхової компанії продажу на користь власників полісів. План K, L, N і план буде залучати нижній політики премії, якщо страхувальник платить частку премій по Частини B співстрахування та співробітництво платежів.