низької вартості страхування, де провести межу

Найбільш популярною темою для обговорення, коли ви думаєте “страхування” є “низькою страхової вартості. Оскільки страхові тарифи залежать від дуже багатьох факторів унікальні для кожної людини, якого ви ніколи не будете впевнені в тому, що ви отримуєте ваш за хорошою ціною чи ні. У пошуках гарного покриття за найнижчими цінами, часто люди в кінцевому підсумку виглядом важливих фактів, які можуть зруйнувати їхні шанси на отримання адекватної компенсації, коли вони повинні вимагати, ураження цілі “дешевого страхування». Ось кілька речей, щоб розглянути при прийнятті рішення про низьку вартості страхового поліса.

Ніколи не магазин для “низькою ціною” – шукайте компанію, яка відповідає на ваші запитання, має гарне обслуговування клієнтів і ручки претензій справедливо і ефективно. Це дуже важливо, щоб перевірити претензії звернення страхової компанії історією, а потім вирішити, чи є вони варто інвестувати чи ні.

Тримайте віднімаються суми керованим – Це відомий факт, що чим вище франшиза, тим більше грошей ви економите на вашу премію. Однак пам’ятати в усі часи, ви повинні бути в змозі заплатити франшизу подати позов, так що виправити суму, яку ви можете зручно викласти в найкоротші терміни.

Не купуйте найдешевші страхування тільки тому, що ваш страховий агент так говорить. – Купити охоплення, який відповідає вашим потребам, запустіть ваш страховий поліс через тонку гребінець, щоб дізнатися те, що ви в даний час покриті, а за що не залишився осторонь. Часто політики від двох компаній коштувати різні через відмінності у пропонованих покриттів.

Ніколи не Underinsure – Роблячи таким чином, ви переможете весь сенс купувати страховку в першу чергу. Якщо ви повинні викласти гроші зі своєї кишені для ремонту пошкоджень до вашим автомобілем і обстрілів франшизу отримати претензію на ім’я, це повністю ваша втрата!

Не всі мульти-політики заощадити гроші – Деякі страхові компанії зменшити свої премії на 5 відсотків до 15 відсотків, якщо ви купуєте два або більше страхових полісів від них-наприклад для автоматичного та страхування житла. Але переконайтеся, що це в поєднанні ціна нижча, ніж покупка покриттів з різних компаній.

Отримайте багато страхуванні відповідальності – Якщо вас визнають винним в аварії, ви хочете, щоб мати можливість заплатити іншій стороні без заставних активів. Висока страхування відповідальності завжди є хорошою ідеєю. Насправді Umbrella страхування також настійно рекомендується, щоб забезпечити додаткову покриття відповідальності, особливо якщо ви втягнуті в судовий процес.

Шукайте будь додану вартість вигода / Особливості одна страхова компанія пропонує краще, ніж інші – може знадобитися це прокат автомобілів в той час як ваш автомобіль пішов на ремонт. Чи підписали Ви за неї при купівлі вашого авто страховий поліс? Одна компанія може запропонувати більш низькі ставки, а інший може дати вам краще, більш повного охоплення також кидали в багато безкоштовних послуг. Вибирайте ретельно.

Не плутайте страхування життя з ощадного рахунку – “Випадкова смерть / подорожі аварії” страхування буде мати дуже обмежений охоплення, він не платитиме нічого Вашої родини, якщо ти помреш в силу природних причин. Тим не менш, повне страхування життя буде охоплювати не тільки обох, але безліч інших сценаріїв, а також.

Переговори робіт – Якщо під час ходити по магазинах навколо, ви зіткнетеся з більш низькими ставками, довести їх до відома вашого нинішнього страхової компанії; швидше за все, вони будуть кидати в додаткову знижку або два, а не втратити клієнта довгого стоячи. Це ситуація перемоги перемоги для вас, як ви будете з компанією ви довіряєте, і набагато більш вигідний тариф з ними.

Підводячи підсумок, в той час як це відмінна ідея, щоб шукати співвідношення ціни і якості страхування, вибирати ретельно; фактором у важливих міркувань, таких як обслуговування клієнтів, претензії репутацію обробки і покриттів, пропонованих страховою компанією ви хочете піти с. Застрахувати мудро так що ви не втратите гроші, коли ви справді її потребує.