низький HSA плани витрат в Індіані

Низька вартість медичні ощадні рахунки (HSAs) в штаті Індіана є. Гімн Blue Cross, Етна, Humana та UnitedHealthOne функцію доступною Індіана HSA плани з низькою премії та всебічні пільги. Assurant і кельтські також пропонують HSA політики, хоча показники в багатьох частинах держави не так конкурентноздатні.

Низька вартість Індіана медичні ощадні рахунки стали дуже популярні серед самозайнятих осіб та сімей, які хочуть більшою мірою контролювати свої витрати на охорону здоров’я і медичні рішення. Крім того, оплачуючи зі своєї кишені витрати на охорону здоров’я з відкладені податкові долари, ще більшої економії реалізується. У національному масштабі, більше 10 млн. чоловік використовують HSA плани, в порівнянні з 8000000 в 2009 році.

HSA є доступною альтернативою для вашого традиційного комплексного плану охорони здоров’я. Ви є власником і мати повний контроль коштів на вашому рахунку Індіана HSA. Будь-які інвестиційні рішення, зроблені вами, а не третіх осіб.

Крім того, шляхом внесення внесків до фонду боку, ви будете зменшити оподатковуваний дохід за рік внесків. Якщо ви залишите вашу роботу чи пенсію, ви зберігаєте гроші на рахунку. І невикористаних коштів пролонгувати на наступний рік і може бути використаний.

Один з найбільш популярних функцій рахунки Індіана медичні ощадні Перерахуємо надаються профілактичних переваг, які не підпадають під дію будь франшизи, доплати або період очікування. Деякі з цих переваг включають педіатричній імунізації, мамографію, скрининги раку шийки включаючи тест Папаніколау і гінекологічний огляд, річних оглядів, скринінгів раку простати, колоноскопії і OBGYN іспитів.

Для того щоб скористатися HSA, ви повинні мати активну “Висока франшиза плану в галузі охорони здоров’я” (HDHP). HDHP є високою франшизи катастрофічного плану охорони здоров’я, що вивільняє гроші, які ви можете внести гроші на рахунок HSA. Ці типи планів доступні з більшості великих страховиків здоров’я Індіани і досить недорогі.

Часто, Ви можете залишити заявку на дебетову карту, щоб використовувати для купівлі та кваліфіковані допомогу в облік покупок. У 2010 році мінімальна франшиза вимога була $ 1200 для фізичних осіб та $ 2400 для сімей.

Застраховані банки та кредитні спілки можуть створювати частини HSA рахунок вашого покриття. Як правило, в цей час ви купуєте HDHP, вам буде надана можливість створити HSA. Ви також можете зробити мінімальний депозит в Індіана HSA до дати набрання чинності HDHP дати набрання чинності. Як тільки HDHP буде затверджена, ваша HSA в силі.

Медичні ощадні рахунки Ціни в Індіані залишаються дуже доступними. Наприклад, здоровий 45-річний чоловік у районі Індіанаполіса можете придбати HSA всього за $ 161 на місяць (5000 UnitedHealthCare франшиза) або $ 203 (Гімн Lumenos $ 2500 франшизи). Здорові сім’ї з трьох осіб (45 річний батьків і одна дитина) платитимуть в розмірі $ 421 ($ 5000 UnitedHealthCare Сім’я франшизи). Природно, що ціни можуть бути андеррайтингу і може бути вище або нижче, залежно від інших факторів.