низький Автострахування – 5 способів скоротити Ваш Автострахування законопроект

Якщо ви проводите розшарування на ваше авто страхування, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб отримати низьку авто страхові внески ви заслуговуєте. Зниження вашої страхової законопроект може допомогти вам зберегти більше грошей у кишені кожен місяць, але як ви їх взяли? Де ви їх знайшли? Що ви можете зробити, щоб знизити поточні премії. Ось п’ять (5) простий, але ефективний спосіб отримати ці нижчими ставками.

Порада № 1: Регулярно проводите техобслуговування автомобіля: Ви можете отримати низьку лапки страхування автомобілів, якщо ви добре піклуватися про Ваш автомобіль на регулярній основі. Ідея цього, з точки авто страхові компанії зору, зосереджено навколо того, що у вас буде менше автомобільна проблема, треба менше буксирування, і варто було їм менше грошей – особливо з точки зору їх надати Вам допомогу, як оренда автомобілів, проживання в готелі і т.д. – коли ваш автомобіль експлуатується належним чином і добре піклуються.

Порада № 2: тримайте Великої водіння запису: Пошук низької котирування автострахування є трохи більш складним, коли у вас є погані показники водіння. Якщо це ваш випадок, не хвилюйся, є й інші способи ви можете знизити тарифи, але якщо у вас є великий послужний руху переконайтеся, тримати його у великій стоячи. Це допоможе вам знайти багато низьких страхування автомобіля котирування і дати вам кілька варіантів на вибір.

Порада № 3: Поїздка “безпечний” Авто: З сьогоднішніми технологіями, все більше і більше функцій, які додаються до нашого повсякденного автомобілів, щоб зробити їх більш безпечними. Вибір на керування транспортним засобом, який має кілька функцій безпеки може дати вам велику знижку на вашу премію. Насправді, якщо ви знаходитесь в ринку для нового або вживаного автомобіля, це завжди гарна ідея, щоб порівняти вартість страхового покриття на різних транспортних засобах ви роздумуєте про покупку. Ви побачите, що ваші ставки можуть значно варіюватися, залежно від того, яку машину ви водите. Це важливий фактор в отриманні низьких страхування автомобіля котирування.

Порада №: Піду більш високі франшизи: Зараз це може здатися дуже суперечить економії грошей, але насправді, якщо ви вирішили мати більш високі франшизи, ви можете знайти більш низькі ставки страхування. Авто страхові компанії відчувати себе краще про надання Вам охоплення більш високі франшизи, тому що вони будуть платити менше з власної кишені, якщо ви коли-небудь в аварію. Так, з більш високою франшизи знижує їх ризики, вони будуть часто ваші ставки дисконтування миттєво.

Порада № 5: біля магазину: Це найважливіша з усіх цих простих порад. Більшість людей в такому поспіху, щоб отримати страхове покриття, що вони не навколо магазину й порівняти ціни. Це може виглядати як “додаткову роботу”, але з кілька хвилин, щоб порівняти ставки онлайн допоможе вам заощадити багато грошей в довгостроковій перспективі. Завжди магазинах навколо, щоб переконатися, що низьке авто страхування цитатою ви отримуєте дійсно велика справа для вас.

Сподіваюся, що ці прості, але потужні поради допоможуть вам отримати низьку Автострахування Котирування ви шукаєте. Не забудьте взяти ваш час і озирнутися. Це, безумовно, окупиться в журнал перспективі. Подбайте і щасливою економії.