не є власником автомобіля страховий поліс шлях

З ціною на газ росте, багато людей знаходяться на видивлятися кращі способи поїздок на роботу більше, ніж будь-коли, більш пасажирів починають автомобіля басейні або скористатися громадським транспортом. Багато городян покладатися тільки на громадському транспорті та таксі, щоб рухатися по всьому місту, а коли вони йдуть на далеких поїздок вони орендують транспортні засоби. Є в даний час принаймні 20 американських містах, де автомобільні обміну клубів були розпочаті. Якщо ви є членом клубу, ви можете орендувати автомобіль клубу належить щогодини. Це дає людям, які рідко потребують автомобілі доступ до автомобільної без необхідності придбання, підтримки чи зберігати один, живучи в місті.

Це прекрасно, поки щось піде не так. Які наслідки, якщо хтось потрапив у аварію під час використання однієї з цих машин? Хто несе відповідальність за оплату за травми або збиток?

Водій, швидше за все, думаю, що в клубі є страхування брати на себе будь-які платежі за всі нещасні випадки, які відбуваються, і це
можливо. Хоча, ви, можливо, не хочуть покладатися на страхування клубу:

* Ви не маєте ніякого контролю, якщо клуб пропускає платіж і несвідомо не має покриття.
* Ваш конкретного транспортного засобу, можливо, не підпадатимуть під дію політики, якщо це не було на оригінальній політики. Там немає ніякої гарантії, що політика клубу буде автоматично покривати знову придбаних автомобілів.
* Умови політики, можливо, були пропущені в клуб, даючи страхової компанії хороший привід, щоб не звертати претензії.
* Сама політика може виключити охоплення вам для цього конкретного виду втрат.
* Політика може мати низькі межі, можливо, низькою, щоб повністю захистити вас від втрати.

Як член клубу автомобіль, Ви, швидше за все, не мають ніякого контролю над кількістю та / або умов страхового поліса клубу, і не буде у вас кажуть, що якщо претензія виникає. Ці ж проблеми виникають, якщо ви орендуєте автомобіль або взяти друзів. Як би дивно це не звучало, вам слід розглянути можливість купівлі власного автомобілів зі знижкою страховий поліс.

Існують спеціальні невласника політики ви можете придбати від найвідоміших страхових компаній. Цей тип політики забезпечує автоматичне покриття спеціально названих осіб у політиці, коли вони використовують авто вони особисто не власне.

Якщо у вас є автомобіль і є політика, це покриття вже на місці для вас, але якщо ви не є власником авто ви повинні купити це спеціальне покриття. Ця політика буде включати в себе наступні покриття для зазначених осіб:

* Страхування відповідальності (травми і матеріальний збиток)
* Медичне страхування оплати
* Страховки або застраховано недостатньо автомобілістів покриття

Кожна держава пропонує свої власні вимоги охоплення, так що не забудьте попросити вашого страхового агента при отриманні безкоштовні котирування страхування про це охоплення, де ви живете. Якщо вам пощастило придбати автомобіль, як правило, забезпечує політику цих покриттях автоматично на строк до 2 тижнів.

Дуже важливо, що ви знаєте, ця політика страхування пропонують тільки набирає чинності після того, як покриття автовласника вичерпана. Також пам’ятайте, тільки зазначені особи покриті не всі члени сім’ї, якщо вони спеціально не вказаною в політиці. Ця політика не включає в себе покриття шкоди для автомобіля, який ви ведете. При розмові з вашим страховим агентом вони можуть пояснити всі наявні варіанти. Оскільки політика тільки пропонує обмежений охоплення вартість може бути значно недорого.

Коли ви перебуваєте за кермом автомобіля ви завжди ризикують, будь то водій запозичує, орендує або володіє транспортним засобом. Переконайтеся, що у вас є покриття в місці накрити великий фінансовою втратою відповідальності.