не розглядає ваше страхування може бути дорогим

Договорами особистого страхування ви, можливо, повинні бути скоректовані на рік, якщо це можливо. Життя, здоров’я, інвалідності, автомобільного та страхового дому, що ви володієте більше не може робити те, що потрібно їм робити. Кожна політика повинні бути розглянуті і змінюються в міру необхідності.

Ваші потреби страхування життя може бути змінений, оскільки ви ознайомилися з ним. Ви, можливо, занадто багато охоплення. Ви, можливо, занадто мало страхування життя. Ви, можливо, не той вид покриття.

Якщо ви заробляєте більше грошей ви можете відрегулювати номінальної суми страхування життя ви володієте. Одна з основних мотивацій для страхування життя полягає в заміні втраченого доходу. Маючи надто мало страхування життя може означати, що ваш чоловік і діти мають занадто мало доходу.

Якщо у вас є більше обов’язків, ніж коли ви придбали контракт ви можете оновити план. Новий дитина може збільшити ваші вимоги до страхування. Зворотне також вірно. Якщо ваші діти вже дорослі і самодостатні, вам може знадобитися менше страхового покриття, ніж раніше.

Ваша потреба в медичному страхуванні може бути змінений. Коли в останній раз, коли ви розглянули ваш поліс медичного страхування? Ваш план медичного страхування може мати материнства вершника, що вам більше не потрібно. Або, воно не може мати покриття по вагітності і ви плануєте розширити свою сім’ю.

Ваш страхової політики франшиза може бути занадто низькою або занадто високою. Ви можете легко оплатити за покупку політики з франшизою, яка є занадто низькою.

Обмеження на вашу політику, може бути нижче, ніж вам потрібно. Вартість перебування в лікарні підвищується щороку. Лікарі стягувати більше з кожним роком. Якщо ваш контракт не має меж, в ньому може виявитися нижче, якщо у вас є серйозні проблеми зі здоров’ям.

Страхування по інвалідності дає дохід, коли ви не в змозі працювати через травму або хворобу. Якщо ваш дохід збільшився, ваше страхування на випадок інвалідності повинні також зростати.

Якщо ваша потреба в дохід менше, ніж це було раніше, ви можете зменшити страхування на випадок інвалідності. Якщо ви в змозі жити за рахунок своїх інвестицій тепер ви можете більше не потрібно цього покриття.

Ваше авто страховий договір, ймовірно, були скориговані, коли ви купували і продавали автомобілі. Це, можливо, не були скориговані, щоб переконатися, що у вас вистачає меж відповідальності. Це, можливо, не був оновлений як ваші автомобілі стали старше і, можливо, більше не потрібні зіткнення і всеосяжний охоплення.

Ваш домовласників страхування потребує регулювання на регулярній основі. Сума покриття у вас на ваше житло повинне дорівнює вартості відновлення вашого будинку. (Не вартість покупки нового будинку.) Ця сума зміни з року в рік і ваша політика повинна бути скорегована.

Якщо ви придбали ювелірні вироби, так як ви купили свій будинок політику, ви можете переконатися, що у вас є достатня страхування ювелірних виробів. Можливо, вам доведеться придбати вершника або окремі політики, щоб покрити ваші ювелірні вироби. Стандартний план Страховий Дім буде охоплювати тільки обмежена кількість ювелірних виробів.

Перевірка ціни з різними компаніями, щоб отримати кращі премії є важливою частиною розгляду вашої страховки. Ваші потреби змінюються з плином часу. Так що ціни на різні носії страхування. Хоча це більш важливо бути впевненим, що у вас є право Тип і кількість страхового захисту, це також важливо, що ви не платите занадто багато для нього.

Єдиний спосіб переконатися, що ваш договорів страхування і раніше здоровий, ти повинна розглянути ваші потреби і ваші договори страхування по одному. Наявність занадто великого страхування означає, що ваша страхова обходиться занадто дорого. Не маючи достатнє освітлення також може заподіяти тобі біль. Це означає, що вам платять занадто мало, коли він потрібен найбільше.