не робити ці помилки з вашої страхової домовласників

Коли ви купуєте будинок одна з багатьох речей, на нескінченний список справ є отримання політики домовласників страхування. Там так багато належить зробити, так багато форм для заповнення, так багато документів, щоб знак, коли ви купуєте будинок, який ви можете захотіти, щоб просто подати заявку на основні страхування домовласників політики рекомендовано вашим агентом з нерухомості, але з то, як важливо як охоплення домовласників ви повинні дійсно зробити свою домашню роботу, щоб переконатися, ви отримаєте найкращий охоплення, за найкращою ціною, і щоб переконатися, що у вас є достатнє охоплення в областях, які вам потрібно його дюйма У цій статті ми поговоримо про деякі поширених помилок, які люди роблять, коли вони на полювання за страхування домовласників.

Одна з поширених помилок, які здійснюють люди, щоб думати для себе “добре, я заплатив $ 500 000 для мого будинку, тому мені потрібно 500000 доларів на практиці”. Що потрібно думати про те, не те, скільки ви заплатили за ваш будинок, а скільки це буде коштувати, щоб відновити. Велика частина витрат на купівлю будинку на землі, яку Будинок розташований на. Якщо у вашому будинку були спалити дотла у вогні вам буде потрібно достатнє освітлення, щоб відновити будинок, земля, яка сидить на будинок все ще буде там після того, як пожежа була погашена.

Ще одна поширена помилка, що люди роблять у відношенні страхування домовласників нехтує переглянути свою політику періодично. Все змінюється з плином часу, якщо вартість будівельних матеріалів значно зростає вам може знадобитися збільшити обсяг вашої страховки. Це особливо вірно, якщо ви повинні були побудувати доповнення до вашого будинку. Деякі люди вивчають цей урок на власному гіркому досвіді. Вони будують додаток до свого будинку, який коштує $ 50 000, то будинок згорає дотла, і страхового поліса не платять достатньо, щоб відновити весь будинок.

Ще одна поширена помилка і урок, що занадто багато людей вчаться на гіркому досвіді в тому, що деякі речі не покриваються стандартної страховий поліс домовласників. Небезпеки, таких як повені та землетруси не поширюється на основну політику і вимагають додаткового страхування. У районах, де повені та землетруси не є загальними цього покриття досить недорогий і все ще може бути гарною ідеєю. Вам не потрібно, щоб жити поруч з річкою відчувати збиток від повені. У сильній зливі зливові стоки можуть архівувати і переповнення, і це викликає повені навіть у тих областях, які зазвичай не повінь. Усього кілька дюймів води у вашому будинку може викликати тисячі доларів збитку. Тому просто знайте, що землетруси і повені не розглядаються в основну політику і може бути те, що ви хочете розглянути.

Одна з найбільших помилок, з усіх є одним згадував у першій частині статті, яка є просто підписатися на будь страховий поліс домовласників тільки, щоб отримати його в бік, і перетнути його від вашого списку справ. Якщо ви витратите трохи часу торговий навколо, отримувати котирування від декількох компаній і вибрати той, який пропонує краще висвітлення за найменшу кількість грошей, це невелика кількість часу, в кінцевому рахунку може заощадити вам тисячі доларів.