не придатний для водіння в нетверезому вигляді.

Алкоголь швидко всмоктується в кров, це впливає на мозок і знижує здатність керувати автомобілем. Єдиний безпечний спосіб не пити, якщо ви водите!

Там було значних успіхів у справі скорочення числа загиблих в напій диск пов’язаних зіткнень за останні 15 років, але водіння в нетверезому вигляді залишається серйозною, небезпечною для життя проблеми.

Згідно з останніми оцінками повідомили, що близько 3000 чоловік гинуть або отримують серйозні травми на наших дорогах щороку. Крім того, це, ймовірно, не для вас несподіванкою, що найбільша кількість загиблих мотоциклістів. Поточні дані показали, що мало місце значне збільшення молодих гонщиків убитий, які були через вказану межу алкоголю.

Ми всі стали свідками телебаченні рекламні ролики, які використовують ударну тактику в надії, що люди будуть перетравлювати небезпеку водіння в нетверезому вигляді, але все ще триває. Це безвідповідальна поведінка деяких людей, які не тільки ставить під загрозу їх життя, а й тих автомобілістів, які ні в чому неповинних. На жаль, пити водіям внесли великий внесок у зростання премій страхування автомобіля. Премії повинні були бути істотно збільшилася за ці роки для покриття вимог, що випливають з водіння в нетверезому інцидентів, пов’язаних з.

Однак, є революційна частина технологій, які дозволять значно знизити кількість водіння в нетверезому пов’язаних інцидентів. Його назва “Alcolock”. Це активоване спирт іммобілізатора транспортного засобу!

Перед початком автомобіль людині, що сидить в сидіння водія повинен дихати в трубку. Трубка підключена до аналізатор дихання, який є частиною запалювання автомобіля. Якщо пристрій виявить рівень алкоголю як вище обумовленої суми, автомобіль не заводиться.

У багатьох штатах в США і Канаді вже ввели Alcolock, використовуючи його частково в якості заміни для призупинення водійських прав і частково в якості превентивного заходу. Він також показав, що допомогли скоротити кількість відомий напій драйверів повторних правопорушень.

Alcolock також була випробувана в Європі та Швеції. Швеції, яка є лідером в області автомобільної безпеки, доведеться вельми до речі пристрій для всіх нових автомобілів в добровільний кодекс, який включає всі шведські автовиробники. До 2012 року він буде обов’язковим для всіх у країні нових комерційних автомобілів повинні бути оснащені пристроєм. З урахуванням цього можна сподіватися, що решта Європи з взяти до відома свинцю Швеції і мають пристрій, що встановлюється на всі нові автомобілі.

Як і всі нові технології, були проблеми зростання. Було повідомлено, що один тестер в Швеції було дути в машину 76 разів, перш ніж машина дозволить запалювання, щоб почати – і, щоб зробити речі більш жахливого, тестер не торкнулася ні краплі спиртного! Тому вкрай важливо, що виробники повинні бути абсолютно впевнені, що обладнання є абсолютно надійною перед його запуском на ринок.

Ми розуміємо, що це піднімає питання про права людей, як підкреслили в Асоціації британських водіїв. Однак, якщо профілактичні заходи можуть бути прийняті, то, звичайно, вони повинні. Зрештою, життя інших користувачів доріг піддаються ризику і вони також мають права.

Авто-страхування park.co.uk пропонує відмінні ціни на кредити, іпотечні кредити та інші фінансові продукти. Відвідайте наш сайт для отримання додаткової інформації, яку Car-Страхування-park.co.uk