не попастися на короткий страхового захисту доходів

Якщо у вас є страхового захисту доходів ви, напевно, знаєте трохи про це, і ви, швидше за все, усвідомлює, що він може забезпечити вам дохід, поки ви ходите на роботу в період повної втрати працездатності, але ви знаєте, як довго ті страхові виплати в останній раз?

Це раніше, коли ви взяли з страхового захисту доходів політику у своєму обліковому записі пенсійний вам доведеться мало, якщо взагалі варіанти про те, як структурувати його. Найбільш поширений вибір доступні запропонував, було, щоб вибрати з трьох або чотирьох різних періодів очікування, як правило, 30, 60 або 90 днів, що було пояснено в документації як період вам доведеться чекати після вашої хвороби або травми надав ви деактивовані Ваші платежі почнеться.

Це були прості дні!

Історія нещасної

Марк був молодий, вихідних графічний дизайнер з роботи в невеликій фірмою бутик у горищі складу в на південь від Сіднея, він любив працювати і часто не проводити довгі години, але він все ще знаходять час, щоб вийти і познайомитися з новими людьми по вихідних.

У свої 34 років Марк був у розквіті сил і, здавалося, ніщо не могло зупинити його. На жаль, один уїк-енд Буш ходьбі, Марк послизнувся на деяких каменів, які були вибиті недавнього дощу і зісковзнув стороні траси, впавши вниз по крутому яру.

На щастя, Марк був доставлений в безпеці і мав дохід страхового захисту, яка після періоду очікування була завершена, почав надавати йому регулярні щомісячні платежі в розмірі 75% його попереднього інвалідності заробітної плати. Це були великим полегшенням помітити як його відновлення йшло повільніше, ніж спочатку передбачалося, і він вимагає ще кілька операцій на цьому шляху.

І ось одного разу, Марк отримав листа від свого пенсійного фонду повідомляється, що його страхові платежі збираються припинятися.

Хоча Марк значно відновився протягом двох років з моменту аварії, він все ще вчився в реабілітації і ще не вмів ходити. Він не був у змозі повернутися до роботи взагалі через конфігурації будівлі і був тільки в змозі завершити кілька годин на день, працюючи вдома.

захисту доходів

Коли турбуватися про своє відновлення, ви дійсно хочете, щоб зіткнутися з реальністю можливої ​​втрати вашого будинку, дефолт по рахунках і цікаво, як ви збираєтеся дозволити собі наступного прийому їжі?

Як ви можете бачити з оповідання Марка, маючи достатньо страхових є життєво важливим.

Бути молодим означає, що ви потенційно є багато життя перед вами і так чи інакше ви повинні будете тримати на пошук грошей, щоб оплатити витрати житло, є і жити протягом усього цього, і якщо ви не можете працювати, що може бути дуже важко.

Є дві точки зору доходів страхового захисту в даний час пропонуються в Австралії. Це ‘2 році пільгового періоду, як Марк в історії було вище, і “до 65 років” пільгового періоду, який зараз часто пропонують австралійських страховиків.

“До 65 років” буде і надалі вносити страхові платежі в доходах 75% від вашого попереднього непрацездатності доходу, поки не виповниться 65 років, можна відновити або ви помрете, а значить, ви ніколи не доведеться турбуватися, як Марк зробив.

але у мене є інвалідність кришкою

Якщо у вас є повне і постійне інвалідності кришку, ви, звичайно, не буде настільки ж жахливого, ситуація, якщо ви були, щоб вважатися повністю і назавжди відключені після аварії. Але що станеться, якщо, як Марк вашого відновлення як очікується, буде завершено, але просто повільно або утруднене?

Повної та постійної непрацездатності політики в цьому випадку не буде платити, і навіть якщо ви були оголошені повністю і назавжди відключити ваші лікарі, і ви повинні були отримати одноразову допомогу, то як би ви зробити ці гроші останні решту життя ?

Маючи повний набір страхове покриття, яке включає життям, повної та постійної інвалідності, захисту доходів і травми є єдиним способом забезпечити Ваше фінансове майбутнє від непередбачених нещасних випадках або захворюваннях.

Крім того, не забудьте поставити запитання та виробити яку користь варіантів буде працювати найкраще для вас. Забезпечення ви потрапляєте на “відстані” може бути кращим рішенням, яке Ви коли-небудь зробив.