не отримаєте миттєвий онлайн котирування страхування життя – не потрібне медичне обстеження

Чим ви старше, тим важче це купити страхування життя, без необхідності мати медичне обстеження. На щастя, існує безліч страхових компаній, які спеціалізуються на цьому виді страхування і мати присутність в Інтернеті.

Це дуже швидко і легко отримати онлайн котирування по страхуванню життя. Немає медичне обстеження не потрібне, і ні один агент не назве. Найкраще ці цитати є безкоштовними і доступні, просто ввівши свої дані і відповісти на кілька запитань, пов’язаних з вашого здоров’я.

Всього за 15 хвилин ви можете отримати онлайн котирування страхування життя без медичного обстеження для покриття до $ 500 000. Перш за все ви повинні вибрати стан, в якому ви живете, бо не всі інтернет-провайдери страхування ліцензію на роботу у всіх штатах. Деякі держави також мають нормативні положення, що стосуються галузі страхування життя, і це буде впливати на швидкість ви будете платити.

При пошуку в Інтернеті для медичної страховки життя, ви зможете порівняти тарифи на терміни і суми покриття з різними страховими компаніями. Деякі мають нижчі показники, ніж інші, що дозволить заощадити вам гроші в премії ви платите за життя цього терміна. Одна з хороших речей про отримання такої політики є те, що премії не буде збільшуватися протягом терміну ви повинні розробити захворювання протягом цього часу.

Страхові компанії автоматично припускати, що тому, що ви шукаєте в Інтернеті страхування життя котирування без медичного іспиту, у вас є медичне стан якийсь. Це не завжди так, і ви могли б отримати більш дешеве страхування, вибравши політику, яка вимагає такого іспиту.

Є також сайти, які будуть порівнювати вартість полісів страхування життя для Вас і доставити кілька цитат на Ваш поштовий ящик миттєво, як тільки ви відповісти на питання і надати інформацію про свій вік, вагу, зріст і статі. Одна річ, ви повинні мати на увазі при використанні цих сайтів є те, що інформація та цитата не може бути заснований на поточних даних, але принаймні це дасть вам приблизна цифра для роботи с.

Перевірте карти, що надаються щоб визначити, скільки вам доведеться платити за страхування життя без того, щоб представити докази доброго здоров’я. Така політика часто рекламуються як гарантоване страхування життя і заявити, що ви не будете відхилені незалежно від ваших індивідуальних обставин може бути.

Ви заощадите багато часу, запитуючи ці котирування онлайн з відсутністю обсяг роботи з паперами і очікування, пов’язані з отриманням стандартних політик. Якщо ви вирішите, що вам подобається одна з цитат, які ви отримаєте, ви можете вибрати, щоб зробити покупку в Інтернеті і при оплаті за допомогою кредитної картки, ви отримаєте політику миттєво. Політика також набирає чинності відразу ж.

У вас є вибір в суму покриття і тривалості терміну при запиті онлайн котирування по страхуванню життя. Ніякі медичні поліси страхування життя не надаються на термін до 30 років. Чим ви молодше, коли ви застосовуєте, тим дешевше страхової премії буде.

Ви також отримаєте дешевший тариф, якщо ви не курите і не використали тютюнові вироби в минулому році. Більшість сайтів пропонують такі страхові поліси мають безкоштовний номер або адресу електронної пошти, ви можете використовувати, якщо ви хочете поговорити з представником, щоб отримати відповіді на будь-які Ваші запитання.