не купуйте медичного страхування …

І думаю, що ви зробили порівнюючи ціни та вигоди. ціни охорони здоров’я перевізника збільшиться часто і ви не можете зафіксувати ставки по основних медичних захист як ви можете з цілому страхування життя або 20 річний термін політики. Переконавшись, що ви нас найнижчі ціни за якість медичне страхування може бути зроблено тільки якщо ви проглянете покриття кожний рік або близько того.

Ваш лікар страхової компанії постійно відстежує середня кількість вимог, які їх страхувальникам зробити проти їх політики медичного страхування. Вони постійно змінюють курс. Ставки будуть майже завжди йдуть вгору, але кожна серія політики можуть мати різні підвищень ставки. Ви хочете, щоб переконатися, що ви перебуваєте в отримуєте найкраще справу, не тільки зараз, але і завтра.

Якщо у вас стара медичного страхування політики, зокрема той, який не продається в даний час, важливо, що ви ходите по магазинах і порівняти переваги та ціни. Існує хороший шанс, що ви можете знайти менш дорогі страхові плани доступні, які мають такі ж переваги.

При страхуванні медичних послуг, зупинками, де політикою конкретної серії нових клієнтів, ставки по цій політиці серії майже завжди йти вгору швидше, ніж вони будуть на будь-якому відкритому плани. Причиною цього є не тому, що вік страхувальників, але вік своїх іспитів або андеррайтингу. Коли ви дивитеся на 100 полісів для будь-якої вікової категорії, які щойно здали медичні андеррайтингу, вони набагато менш імовірно, основні медичні вимоги, ніж 100 страхувальників того ж віку, чиє здоров’я було востаннє розглядав п’ять років тому. У них було п’ять років, щоб підняти їх кров’яний тиск, вагу і рівень холестерину. Багато знаходяться у відмінному здоров’я, щоб бути впевненим, але коли ви подивіться на середні знову гарантовані групі майже напевно буде здоровіше.

Це означає, що ваше здоров’я ціни догляду захисту буде нижче, якщо ви переїхали в групі страхувальників, які були гарантовані зовсім недавно. Переконайтеся, що ви зберегти або поліпшити вашу хорошу медичну допомогу і що ви регулярно магазин для основної медичної страховки. Магазин для дружини або чоловіка один раз, магазин для страхування на регулярній основі.

Для того, щоб бути затверджені для будь-якого нового плану медичного страхування вашого медичного має бути добре. Це не означає, що вам буде відмовлено, якщо у вас був грип, але ви можете бути відмовлено, якщо ваша вага не відповідає їх критеріям, або ви посварилися з раком.

Можливо, одного разу ми будемо мати систему, де кожен може претендувати на охорону здоров’я догляд, незалежно від їх стану здоров’я. Цей день не зараз. Якщо ви шукаєте для покриття зараз, ми повинні зробити все можливе, щоб контролювати аспекти нашої охорони здоров’я, які знаходяться в межах нашого контролю, якщо ми хочемо отримати кращі ціни.

Звичайно, не останню побічний ефект healtheir буття є те, що ми отримуємо, живуть довше, і, ймовірно, більш повноцінного життя. Якщо додаткові витрати на оцінку політики в галузі охорони здоров’я є останньою краплею, яка отримує вас кинути курити або більше тренуються, ваше життя буде краще для нього.

Зараз у нас є для отримання прибутку великі медичні системи захисту, де і захисту компаній і споживачів вишня вибрати. Захист компанії хочуть заборонити будь-кому, хто погано ризику; споживачі часто уникнути основних медичне страхування, коли вони молодші і healtheir.

У нас може бути краще системи медичного страхування незабаром або ми можемо просто інша система, яка служить нам гірше. У кожному разі, система, яку ми тепер вигоди тих, хто по магазинах навколо і тільки ті, хто знаходяться в хорошій медичної допомоги може переглянути своє покриття на регулярній основі, так не купуйте медичну страховку і віримо, що ви зробили покупки і порівняння варіантів страхування і ціни.