не купуйте медичного страхування, якщо ви не знаєте ці 5 речей

Чи план медичного страхування догляду відповідають мінімальним стандартам?

Чи знаєте ви, що не поширюється?

Наскільки хороша їх мережа лікарів?

Як добре вона цінами?

Чи отримуєте ви кращий франшизи?

Ви повинні бути впевнені, що твій лікар страхової компанії по суті медичної страхової компанії і відповідає мінімальним стандартам для вашої держави.

Деякі компанії, що продають що, здається, медичне страхування продають знижки планів. Ці плани можуть знизити витрати на медичне обслуговування в деяких ситуаціях, але не забезпечують істотного охоплення. Вони будуть часто використовувати носій імена, які звучать дуже схоже на назви відомих медичних страхових компаній.

Кращий спосіб переконатися, що ви маєте справу з фактичною страхової медичної компанії, догляд, щоб перевірити з відділом вашої держави страхування. Вони будуть мати список схвалених компаній у сфері охорони здоров’я страхування.

Ви повинні знати, що дана компанія медичного страхування діє і не поширюється.

Ви повинні прочитати контур покриття або брошуру для будь-якого медичного догляду страховий поліс ви розглядаєте. Там буде розділ, в якому згадується «виключень і обмежень.” Уважно прочитайте цей розділ. Більшість пунктів цього розділу буде таким же, від політики до політики. Однак, це не буде на 100 відсотків правильно. Переконайтеся, що ви знайомі з речами поліс не покриває.

Ви повинні знати, наскільки добре їх мережа знаходиться у ваших vacinity.

Ваш лікар у мережі оператора? Якщо ні, то існують інші лікарі в мережі, хто поруч з вами? Ваша місцева лікарня в їх мережі? Чи зможете ви отримати невідкладну покриття, коли ви знаходитесь у відпустці в іншій державі?

Якщо ви проводите багато часу в якості другого будинку, важливо знати, якщо ви можете отримати ваші амбулаторні послуги в піклуються в області близько Обидві резиденції. Більшість контрактів буде охоплювати невідкладної допомоги чи добре ви використовувати мережі провайдерів. Тим не менш, багато хто не будуть покривати щоденного догляду добре, якщо на всіх, якщо послуги здійснюються за межами мережі.

Ви повинні знати, якщо політика добре оцінені. Переконайтеся, що він має конкурентоспроможну ціну в порівнянні з іншими подібними поліси страхування здоров’я від інших медичних страхових компаній. Ви можете бути здивовані, дізнавшись, скільки ціною дисперсії, є між подібну політику.

Ви повинні знати, якщо план оцінюється добре, коли франшиза та інші акції вартістю турбує.

Це передбачає робити трохи арифметики. При порівнянні двох аналогічну політику медичного страхування з різними франшиз, переконайтеся, що в річному обчисленні франшизи і ціни при оцінці медичних договорів страхування. Часто, коли ми робимо це, ми можемо виділити угод. Хоча це правда, що, коли ви платите більше за договір, Ви можете розраховувати на більш низьку франшизу і навпаки, ви можете виявити, що премія падає швидше, ніж франшиза піднімається.

Подивіться на свої витрати, нетто в різних сценаріях. Це допоможе вам визначити, чи є носієм зарядки занадто багато для низької франшизи політики. Додати вашу загальну вартість ваших витрат охорони здоров’я, коли ви включаєте не тільки ваш річної премії та ваш річний франшизи та інших акцій вартістю. Ви, ймовірно, виявите, що середній або навіть високої франшизи плану буде вашим кращим варіантом.

Чим більше знань у вас є, тим краще вибір ви зробите, що стосуються Вашого здоров’я договору страхування. Знаючи, якщо політика відповідає мінімальним стандартам своєї держави, знаючи обмеженість політики, переконавшись, що мережа є адекватним і бути в змозі судити про ціни і франшиз є важливими, коли мова заходить про пошук кращий контракт медичного страхування для вашої родини.